Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Relanium to za malo

Którą z Was facet błagał o wybaczenie?

Polecane posty

Gość Relanium to za malo

Tak jak w temacie...Boze, wychowalams ie na beznadziejnych komediach romantycznych gdzie musi być oczywiscie watek o tym jak jest parze dobrze, potem on nawala,ona sie obraza i..... oczywiscie za jakis czas on zdaje sobie sprawe jaki byl beznadziejny, blaga o wybaczenie i gra! Zebym ja miala problem czy wybaczyc, czy przyjac przeprosiny czy nie... Do mnie nie wracaja! Mimo iz nie jestem jakas wredna czy cos. Albo ze mnie taka ofiara albo wiekszosc facetow w dzisiejszych czasach... no odpuszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relanium to za malo
nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie watki tylko w filmach:D w żyiu jak facet nawali to nie ma szans błagac o wybaczenie:D bo wiadomo, ze jak nawalił raz to nawali i drugi, potem trzeci itd. a ja np. nie mam cierpliwości się z takim użerać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
tak... mój pierwszy facet płakał, błagał, klękał, leżał u moich stóp - a ja go lałam pluszowym królikiem, którego miałam akurat pod ręką... to było chore:-) chwała Najwyższemu - rozeszliśmy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relanium to za malo
Ale mój nie nawalił jakoś tak strasznie... Tzn. tak jakby mnie zdradził z inną, ale to nie była pełna zdrada... tylko lizał jej pipkę i odbyt a ona jemu jądra. Zastanawiam się więc, czy nie dac mu jednak drugiej szansy. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie i to nie raz
miałam taki burzliwy związek :) nawet na kolanach błagał :) wybaczyłam bo miałam do niego słabość, która niestety drogo moją psyche kosztowała teraz już nie robie takich błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim bylym facetem zawsze byly takie jaja, ze mnie blagal, plakal, przekonywal o tym, ze jestesmy sobie przeznaczeni, ale to byl totalny swir, niestety wtedy tego nie widzialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relanium to za malo
poprzednie to tradycyjnie podszywacz, nie chodzi tu o zdrade czy cos konkretnego. Beznadziejni podszywacze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie daj sie nabierać
na takie tanie chwyty faceci to wspaniali aktorzy a jeszcze jak wyczują , że to chwyta i widownia jest zachwycona to dają na maxa nie oglądaj komedii romantycznych tylko filmy gangsterskie to ci sie lepiej jeśli chodzi o facetów przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×