Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barababa

nie krepuja Was wizyty u ginekologa?

Polecane posty

Gość do amyszla
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. lekarz jest bezpłciowy.chociaż wydaje mi się,że mężczyzna z racji posiadania innych narządów jest bardziej delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amyszla
ja chodzę do faceta, mogę iść nawet w spodniach, luzik :D on już tyleeeeeeeeeeee widział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barababa
ja jakos dziwnie sie czuje jak rozkładam nogi pod jarzeniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasas
mnie kiedyś to krępowało ale byłam 2 tygodnie na ginekologii i badania przez 4 lekarzy jednocześnie mnie wyleczyły ze skrępowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wciąż krępują
i nic na to nie poradzę:O a już rozwala mnie tekst gina jak mnie bada, że mam leżeć luźno i że przecież "tędy trzeba będzie urodzić":O no jasne! już się wyluzowuję jak obcy dziad kombinuje mi w najbardziej intymnym miejscu:O no po prostu już:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet fajna Mamuśka
mnie bardzo krępują, ale niestety czasem trzeba iść, chociaz wolę chodzić do dentysty.Najbardziej upokażające jednakbyły badania w szpitalu przed i po cesarce, bo niby co mialam pokazywać , jak i tak miałam zaklejoną ranę, a nie wolno było podczas badania być w bieliźnie, bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nienawidze tam chodzić... wogole nienawidze chodzić do lekarza , jakiejkolwiek specjalności... ale juz wizyta u ginekologa to totalna porażka. krepuje mnie, irytuje bo o co bym nie zapytala to slysze wymijającą durną odpowiedz i na dodatek jeszcze mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet fajna Mamuśka
szkoda że do gina nie mozna przez internet wizyt załatwiać:))bez kamerek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet fajna :D:D:D masz racje poinny istniec poradnie interenetowe i internetowe prowadzenie ciązy :D:D gorzej juz z odbieraniem porodu przez net :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.N
Kiedy chodziłan na początku do kobiety to bardzo się wstydziłam i bałam, nie wyobrażacie sobie jaka ona była nie delikatna i do tego beszczelna:( Potem przeniosłam sie do faceta i to jest dla mnie jak niebo i ziemia, bez porównania:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emelina aaaak
to jest upokarzające rozkraczać się na fotelu a gin mówi do mnie : pośladki do mnie ale zastanówcie sie, gdybyscie były lekarzami urologami i badały fiuty facetów codziennie ? brały ten organ do ręki i oglądały,macały moszne, ściągały skórę itp to juz lepiej pipy badać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od zawsze chodze do faceta i to zawsze do tego samego i jakos mnie to nie krepuje a przy porodzie moj pan doktor nie zdazyl dojechac i byl przy mnie mlody i przystojny lekarz ale to bylo mijuz wszystkojedno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od zawsze chodze do faceta i to zawsze do tego samego i jakos mnie to nie krepuje a przy porodzie moj pan doktor nie zdazyl dojechac i byl przy mnie mlody i przystojny lekarz ale to bylo mijuz wszystkojedno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam chodzic jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy czyli dosc pozno bo w wieku prawie 23lat , ale wtedy juz nie myslalam o wstydzie tylko o dziecku ktore nosze .Na badania chodze do kobiety i od pierwszego badania mialam usg dopochwowe :( chodze co miesiac na kontrole kolejna mam w piatek i sie nie moge doczekac zeby dobaczyc dzidzie na usg palicho juz te nieprzyjemnne usg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddkkkkkkkk
strasznie upokarzające jest to ściąganie majtek i rozwalanie nóg na samolocie:o nie cierpię tego i nie chodzę jak nie muszę kiedyś chodziłam do babki---nigdy wiecej facet jednak sto razy lepszy a wyobraźcie sobie,że jak miałam cesarkę to robił mi ją mój dobry kolega:o to jest dopiero masakra,ale miał akurat dyżur:o jak go teraz widzę to mi skóra cierpnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddkkkkkkkk
i jak mi ja robił to dyskutował sobie ze mną:o jakbym wiedziała,że to on będzie to narkoza z miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście problem
na przestrzeni lat chodziłam do różnych ginekologów, myślę, że nie ma znaczenia czy bada mężczyzna czy kobieta. Problematyczny jest stosunek do pacjenta. ginekolog do którego się przekonałam ( mężczyzna) zawsze mnie przeprasza w trakcie badania ( jak mocniej przyciśnie) i w ogóle czuje się traktowana z szacunkiem dla mojego ciała, człowieczeństwa. A bywali tacy , że ryczeć mi się chciało po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat mam prawie
bylam ostatno na pierwszej wizycie w zyciu... jako ze dziewica to ptrzez odbyt/.// BOLAŁO.. jak zeszłam z fotela to nie moglam chodzic.. u kobiety:( krepowalam sie ale nie bylo wyjscia... dobrze ze parawanik byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet fajna Mamuśka
dla mnie jakoś wogóle faceci ginekolodzy to zboczeńcy, no bo nie uwierzę w to , że wybrali taka specjalizację z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście problem
i za to ludzkie podejście z szacunkiem do pacjenta po prostu lubię mojego gina, aczkolwiek za każdym razem kładąc się na fotelu i tak nie czuje się komfortowo, ale chcesz być zdrowa, lecz się i poddawaj badaniom, takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddkkkkkkkk
nawet fajna nie z powołania ale dla kasy to jdna z najlepszych specjalizacji,z przypływaem najwiekszej ilości kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie najbardziej wkurza jak wchopdze do gabinetu i slysze tekst "no to szybciutko bo dzis mam opóźnieje rozbieraj sie i wskakuj"... Bożesz... albo jak slysze "prossze sie rozebrać"... po czym zadzwoni telefon a on sobie odbiera i gada... no kurfaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×