Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nella la la

będę na MAJ 2009 - i już !!!!

Polecane posty

Gość nella la la

kto ze mną? mam zamiar jeszcze w tym miesiącu zaciążyć... wie, że nie zawsze się udaje za pierwszym razem ale jestem dobrej myśli.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze ja :) miałam być na maj 2008, ale cóż, życie napisało inny scenariusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sadzilam ze za 1 razem sie uda,mam 22 latka zawsze wydawalo mi sie ze raz dwa i bedzie dzieciaczek,a tu bylo zupelnie inaczej,z mezem prubowalismy przez 4 cykle wkoncu sie strasznie zdolowalalm bl dlaczego wciaz sie nie udaej,poszlma do ginekologoa powiedzialam jaka jest sprawa i zrobil mi usg dopochowe gdzie stwierdzil ze mam bardzo male pecherzyki owulacyjne co powoduje ze mam bardzo mala owulacje lub jej brak,zawsze mialam nieregularne okresy i dlugie,a przez 4 lata bralalm tabletki anty ale je ostawilam,lekarz wypisal mi luteinie i kazal wziac piewrsza dawke w 16 dniu cyklu,noi wlasnie wtedy poczelismy naszego synka:-) nie sadzilam ze od razu sie uda,jestem bardzo zczesliwa i kazdemu zycze aby odrazu sie udawalo bo wiem jak moze bolec to iz tak trudno zachdzi sie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my staralismy sie tylko 2
cykle.W pierwszym tak strasznie chcialam, zeby od razu sie udalo, ze obsesje mialam.Nie udalo sie, wiec w 2 cyklu odpuscilam sobie zupelnie, sadzilam, ze nic z tego.I jestem w 16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×