Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama9

I znowu imie. Prosze o porade...Fabian,Martin czy Hubert?

Polecane posty

Gość mama9

Mamy problem.Kazde z nas chce inaczej. Maz chce Martin lub Hubert,syn chce Lukasz a ja Fabian. Ciezko nam jest zdecydowac sie. Chcielibysmy aby imie pasowalo tez do kraju w ktorym mieszkamy ( Niemcy) aby w przyszlosci inne dzieci lub w szkole nie mialy problemu z kaleczeniem imienia. Moj starszy syn ma na imie Kamil a i tak nawet pani nie wymawia prawidlowo jego imienia wiec mowi jak jej latwo czyli Kalim (!!!). Dzidzia jeszcze w brzuszku ale fajnie byloby gdybysmy juz mieli imie.Prosze o Wasze porady. Z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje córki
myślę, że Martin i Hubert byłyby ok Fabian mi się nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert mój faworyt, sama mam synka Huberta dlatego!!:) Huberty to fajne chłopaki ;) szczesliwego rozwiązania i oby tylko takie problemy jak z imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert to b. męskie imię
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama9
PrzyszlaMama23de- mieszkam we Frankfurcie. Martin- to imie tez mi sie podoba. Sadze,ze zostaniemy przy Hubercie...chociaz kto wie. mamahuberta- jak zdrobniale mowisz do synka? Dzieki za porady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaawertr
żadne, nie rań dziecka, a juz najlepsze to Hubos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest dumny ze swojego imienia, bo jaksię urodził to nie było aż tak poularne, w przedszkolu był jeden i teraz w klasie tez bedzie jeden. ale w niemczech to co innego, tam mieszanka narodowościowa to i imiona egzotyczne pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama9
Slyszalam nawet jak mowili do Huberta tak slodko - Hubus, a do starszego Hubek. Mimo to dalej myslimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladousta
Hubert i Martin bardzo zle mi sie kojarza - zle wspomnienia, zli ludzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
FABIAN! zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababetix
hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama9
PrzyszlaMama23- tak,mieszkam we Frankfurcie nad Menem,to faktycznie niedaleko ;) Widze,ze opinie co do imion sa rowno podzielone. Lukasz to i tak zdecydowanie odpada,moj niestety nie zgodzilby sie na nie nigdy w zyciu (moj byly ma tak na imie...dlatego ;))) Dalej myslimy,ale napewno ktores z tych trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbjvhfh
hubert. tylko hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama9
Mnie osobiscie nie bardzo podoba sie to imie chociaz znam kilku Lukaszow i bardzo ich lubie. Jednak chcemy tez aby imie pasowalo do naszego niemieckiego nazwiska (maz polak). Czasami to razem wszyscy siedzimy i smiejemy sie ze najlepsze to bedzie Helmut czy Ralf ( dla nas oczywiscie brzydkie imie) jak dla starszego pana i nie skrzyedzilibysmy naszego synka takim imieniem. Podsuwalam juz nawet imie Oliver ale maz powiedzial ze mozna sobie jezyk polamac...tak wiec nadal zastanawiamy sie nad ta trojka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś pytam na innym topiku o imię dla syna bo nie umiemy dojść z mężem do porozumienia ja chcę Olgierd mąż Andrzej - syn też Andrzej. Jeśli chodzi o twój wybór mam znajomych dali synowi na imię Martin (mieszkają w Polsce) i imię jest dość egzotyczne. Ale wszystkim się podoba. Mi średnio, wybrałabym Hubert. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×