Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rytel

żona kocha sie ze mną 4 -5 razy w m-cu 45+

Polecane posty

Gość Zdzichu_z_plastikuLet_it_be_2
O! Jacek 59! A mówiłeś, że na tym forum sami popierdoleńcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
niereformowalny-az 19lat i żadnej zmiany, nie chcę tego mówić ale w cuda ja nie wierzę-ale niby się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 44lata
...a moze on ma kochanke??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
czasem warto popracować nad związkiem a nie od razu rozejść się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
PURPUROWA ŁZA ma rację,ale częściowo.Ciekawe,czy tak myśli naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek59
Masz drogie słoneczko/purpurowa łza/ rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
wiadomo jak się czego nie dostaje w związku to się zaczyna tego szukać poza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
*czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
a ja dalej będę obstawała przy swoim,że warto najpierw próbować naprawiać,żeby nie musieć szukać poza czy też rozchodzić się (ale nie mówię tu o związkach które są bo są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
piszecie rozwód agdzie ...na dobre i na złe w zdrowiu i w chorobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
44 jesteś tam powiedz mi może jestem jak ten twój bez kwiatów i prezentów co zmieniło by twoje nastawienie podejście jeśli jeszcze jest to możliwe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
Purpura...ty znowu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
w ciąży też - musze ci powiedzieć że za każdym razem jak moja zona była w ciąży to kochaliśmy sie b.delikatnie i to sprawialo jej przyjemnośc a dzieci sa zdrowe i wesołe migrena wiecznie trwać przecież nie może okres tez raz albo dwa kochalismy sie w czasie okresu mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
ale moja ma jakis opór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
Purpura czy ja cie obrazam???? Jak do tej pory wyrazilam tylko swoje zdanie.... a na ten temat natknelam sie ,bo jestem babka po trzydziestce moj maz ma ponad czterdziesci i interesuje mnie co inni maja na ten temat do powiedzenia. Wiec moze napisze pare slow-sex mamy co drugi dzien bo takie mamy potrzeby...mogloby byc i co dzien ale niestety czlowiek jest zmeczony po pracy i innych obowiazkach wiec poszlismy na kompromis-co drugi dzien... na urlopie jest co dzien....bo trzeba sie cieszyc zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
ni ukrywam ze czesto a znając siebie napewno bym sie rozladował nie tak szybko ale po jakims czasie na pewno i byłoby spokojniej ale jak to jest 3 do 5 razy w m-cu to mi troche mało chyba nie jestem taki tylko ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
pani senior jakto robisz podpowiedz jak przekonac moja zone do czestrzych zbliżeń kłucimy sie tylko o sex że za mało wtedy ja sie nie odzywam jestem obrażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
a może to wina tabletek co sądzicie o zastrzyku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
pani senior mówie to mojej żonie a ona na to na zapas się nie nie da a ja chcę nie na zapas tylko na teraz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
mala poprawka-Pani Sensor...do seniorki mi jeszcze troche brakuje..haha ja sama mam wkladke mirena i nie wplywa ona wogole na moje zycie erotyczne,jast w niej minimalna dawka hormonu.. co do prrzekonania zony trudna sprawa,mysle,ze to raczej kompromis wypracowany przez lata malzenstwa(17-e lat razem)ja tez nie zawsze mam ochote na igraszki ale zgadzam sie bo wiem jaki on ma temperament i nie chcialabym zostac kiedys zdradzana zona,akurat umiem dostrzec potrzeby meza. A on mi jest bardzo wdzieczny za wyrozumialosc,zreszta od poczatku naszego zwiazku mielismy dosc duze potrzeby..wiadomo po urodzeniu dzieci roznie bywalo ale teraz kwitniemy i nasza milosc tez..jest o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
aaa i jeszcze jedno on tez sie potrafi obrazic ale godzenie sie jest najwspanialsze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
Purpura:) fiu fiu....w koncu nic porozumienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
sorki Pani Sensor ja już 25 lat ale nie moge do niej dotrzeć nie może zrozumieć że to nie jakieś zboczenie tylko potrzeba wew która jest ponad moim ja chce mi sie ii już -czasem sobie obejże jakiś film ik w necie bo myśle że może coś robie nie tak nie ukrywam że mni to podnieca ale przez to niejestem bardziej nabuzowany czy to cos złego? podpowiedzcie mi jak ją przekonaćććććć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
dętka to poważna rozmowa a nie teleturniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
Rytel-mysle,ze po czterdziestce faceci dopiero szaleja ,czesto sie slyszy,ze malzenstwa sie rozstaja i faceci maja nowe ,mlode kobiety...kto jest winny ????zona co nie daje??czy przechodzacy druga mlodosc facet?? nie mi oceniac,ja dmucham na zimne bo szkoda mi mojego zwiazku a wiem,ze gdyby moj malzonek wdal sie w romans z inna kobieta to byby definitywny koniec,jestem bezwzgledna. Juz sama roznice wiekowa miedzy nami uwazam za wielka korzysc dla meza ,ma ciagle mloda i piekna zone i powinien byc z tego dumny i to szanowac. I mysle,ze w duzej czesci kobiety sa same sobie winne bo kiedy facet by dostal to co chce w domu nie musialby sie rozgladac za innymi kobietami(oczywiscie w miare rozsadku):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
A tak z ciekawości zapytam, jaka jest różnica wieku między Wami (mam na myśli Panią Sensor?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
Pani Sensor po 40tce tak ale wczesniej też potrzebowałem wiecej niż 5 razy co myślisz o tabletkach wcześniej miała spiralke ale musiała usunąć w szpitalu może zastrzykbyłby leprzy libido itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
greckie wesele 7 lat niby nie duzo ale roznica jest.... najwazniejsze ,ze temperament ten sam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
dlaczego nie zastrzyk? może pwrót do spiralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×