Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rytel

żona kocha sie ze mną 4 -5 razy w m-cu 45+

Polecane posty

Gość Pani Sensor
rytel nie znam sie na tabletkach ,zazywalam je jako mloda dziewczyna,krotko i byly to mini tabletki ale pamietam ,ze moje libido bardzo na tym cierpialo wiec po urodzeniu dzieci zdecydowalam sie na hormonalana spiralke(normalna tez musialam usunac) teraz nie mam okresu (po spiralce) wiec jest jazda przez caly miesiac bez obawy o ciaze,to takze ma dobry wplyw na psychike kobiety a przeklada sie na zycie seksualne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
Pani Sensor jak pamietam przy normalnej spirali to moja miała okres a przy chormonalnej to nie na jak dlugo wystarcza taka spiralka ? to może byłby sposób ? warto rozważyć prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABA_JAGA_NA_FERRARI
SREDNIA TO 7 RAZY w tygodniu; to jest,ok, jestes w stanie odzywyczajania sie od sexu, i to masz za akceptowac, tak zona zadecydowala a ty nie masz nic do gadania!!!!!, kochanki i panie lekkich obyczaji zostaly, wyrownasz swoje potrzeby, albo otwarcie powiedz zono kochna, bedzie sex a jak nie to bedzie kochanka, bo ty mi nie wystarczasz!!, i wyplaty tez polowe daj, bo kochnka tez potrzebuje; TO NIE SA KLOPOTY ALE TAK JEST JAK JEST SIE PANTOFLARZEM TO I SEXU SIE NIE MA; HA HA HA;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
rytel tak przy normalnej ma sie okres po Mirenie z czasem zanika wiem,ze jest mnostwo zwolennikow jak i przeciwnikow tego typu anty ,ja mam juz druga(pierwsza mialam 5 lat) a teraz leci ju drugi rok i jestem zadowolona..zero ubocznych skutkow(no moze na poczatku troszke piersi urosna ale to akurat dobry skutek uboczny:) pozy tym ilosci hormonow sa niewielkie,100 razy mniej hormonu jak w tabletce,uwalnianym stopniowo przez lata. Jest zawsze czysto i przyjemnie,maz sobie chwali bo jestem zawsze dostepna. Jedynym minusem jest cena ok.400euro ,niestety nie wiem ile w Polsce,ale przeliczajac na spokojne,czyste dni -oplaca sie ,no i urlop nad woda bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
BABA_JAGA_NA_FERRARI średnia dobra ok chciałbym do tego dążyć -nie jestem pantoflarzem tylko kocham żone i nie po to brałem ślub żeby odejść do kochanki to zbyt proste sprubuje ją namówić żeby porozmawiała z doktorem o spiralce to jest chyba ten kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sensor
Purpura mam 35 lat-jak dla kogo moze i jestem w starszym wieku... nie chce mi sie dzis tlumaczyc jak wyglada przebieg cyklu w czasie mireny bo to cholernie zawily temat,na dodatek wyjasnil mi go lekarz Niemiec wiec musialabym tlumaczyc wszystko...nie znam sie tyle na terminach medycznych z tego zakresu. Moze znajdz na googlach jakas stronke i poczytaj,nie ma naprawde wielkich rewelacji,nie chce podawac falszywach informacji ale wszystko mozna wytlumaczyc logicznym ,medycznym jezykiem. A czyste dni to te bez okresu bo nie mam go od 7-u lat...i jest komfortowo Aaaaa i chyba na kafe tez jest temat o mirenie...wrto poszukac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABA JAGA NA FERRARI BEZMIOTLY
RYTEL NOOO MIEJ NADZIEJE; ALE I TAK SIE NIE ZMIENI;SAM ZOBACZYSZ.-))))))) JAK JUZ NIE MA SEX TO I NIE BEDZIE.-)) NIE MYL MILOSCI Z SEXEM; A O SEX CI CHODZI; NIE PYTALES O MILOSC I O PATRZENIE SIE W OCZY; TYLKO O RUCHANKO TU CHODZI!!!! NOOO TO ZOSTALO WALENIE GRUCHY TAK BY ZONKA UKOCHANA NIE WIDZIALA;AHHA AHHA HAH AH HA HAHAHA ALE TE CHOPPY TO DUPKI;DUPY NIE DOSTANA; IBABY SLUCHAJA; FRAJERSTWO HA HA ;DAMY JESTESMY I JAK MAMY OCHOTE TO DAMY DUUPCI ;ALE NIE MEZOWI; MAZ ROBI SEX DO ZNUDZENIA TAKI SAM CO DZIENNIE; ZIANA NAWET ZDROWOTNIE POLECANA;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faafmmm a co sie stalo ze taka
sama jestes? :-( nie masz rodziny, nawet rodzenstwa? i nie chcesz z kim dzielic zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
Tylko Ci pozazdrościć. Moja ma ochotę na sex 0-2 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×