Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rytel

żona kocha sie ze mną 4 -5 razy w m-cu 45+

Polecane posty

Gość załamać się można
a jak było u was przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
przed slubem sexu nie bylo, potem po 15 m-cach 1 dziecki i kolejne po4 latach, maz jest troche dziwny i nic w tym nie iwdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
a ja go bardzo potrzebuje bo nie mam juz rodzicow i moze dlatego kocham go bardziej niz iine zony swoich, bo moja miłosc jest podzielona tylko na dzieci i meza a juz nie na rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ponad 40
i wlasnie jestem po szybkim numerku w trakcie malowania kuchni:) cuuuudownie :D ..kolor tez wyszedl ladny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
podziwiac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
a rozmowy z nim o tym coś dają? powiedziałaś mu kiedyś wprost czego potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rytel - może doceń że jak jest - to jest dobrze. postaw na jakość a nie na ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
ja przed ślubem też nic 3 lata prowadzaliśmy sie za rączkę -trochę pieszczot ale zbliżeń na 100% nie bylo ale tak sie umówiliśmy i to ok. noc poślubna ok jak przystalo .pierwsze dzoecko mieliśmy po 2 latach następne po dwuch latach i po roku jesteśmy razem 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
atwo się mówi postaw na jakość tylko co zrobić jak ktoś potrzebuje więcej bliskości,czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
yeez ale naprawdę potrzebuję więcej może gdyby było częściej to zapotrzebowanie by zmalało moja mówi że na zapas się nie da ale co mam zrobić jak tego potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
*łatwo 25lat ładny wynik :) ja rozumiem z sexem można się niedogadać-zwłaszcza jak go przed ślubem nie było-jasne ale zero przyjemności w postaci kwiatków,upominków itd. taka zmiana po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
załamać wiem co masz na myśli witam w klubie niedopieszczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
nie zmalałoby zapewne taki masz temperament a żona pod tym względem się różni. a może to hormony? jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
u mnie to chyba psychika, nastawiam się anty do meza, bo gdy bylam w ciaży z 1 dzieckiem i się balam to mąż mi powiedział-cierp ciało jakzes chciało- a gdy umierała mi mama to nawet nie spytał co czuję, rodzina męża to tacy zimnokrwisci, a gdy specjalnie mowię cos na ten temat przy tesciach to tesciowa na to, ze przejmuje się głupotami, jej słowa - ja nie patrzyłam nigdy głupoty ale roboty...Bo wedlug niej mamz obdarowujący zonę drobiazgiem jest glupi a robi to na swoje usprawiedliwienie bo cos przeskrobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
ja raczej z tej drugiej strony a dokładnie mówiąc mój mąż potrzebuje więcej niż ja :o a ja staram się żeby nam było dobrze zaczęłam od innego podejścia do sexu i jest lepiej(czyt. więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ponad 40
wiecie... a ja was nie rozumiem jestesmy jeszcze bardzo mlodzi tak na dobra sprawe. Dlaczego wiec nie zmienicie niczego w swoim zyciu? 44 na co czekasz? Chcesz byc jeszcze bardziej zraniona gdy dowiesz sie ze on ma kochanke .. a dowiesz sie. dlaczego robicie sobie taka krzywde???????? albo go zostaw albo idz do seksuologa albo przynajmniej udawaj ze ci z nim dobrze i masz na niego ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
ja biore hormony, to chyba dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
o kochankę trzeba dbać, on tego nie potrafi, poza tym wszystko jest ok, mam cała jego wyplate do dyspozycji, ufa mi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee będę jeść
to dużo razy, średnio raz na miesiąc. Biorąc pod uwagę to, że jesteście już starzy to to naprawdę świetny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
moge sobie kupowac prezenty do woli, tyle, ze sama sobie.. nawet na swięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
44lata-rozmawiałaś z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ponad 40
44 gdybys nie brala tez bys tak o nim myslala. Mialam takie cos - jakies 10 lat temu... zrobil mi wtedy wiele zlego ale to nie jest zly czlowiek wiec wiem ze zalowal.Ktoregos dnia pomyslalam ze albo adejde jeszcze dzis albo wybacze mu wszystko i zapomne. i zapomnialam, wyzerowalam licznik. od tamtego czasu jest zupelnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
rozmawiam co chwila i nic, mowi ze nie ma kasy bo mi daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytel
poza tabletkami anty cilest nie bierze innych leków niż wszyscy jak sie kochamy to widzę że hamuje może nie chce aby dzieci słyszały ? teraz w te wakacje bylismy sami i tez było mało bo okres ,bo po ,bo zimno itp wyjechała i bedzie w niedziele jestem ciekaw co sie zmieni przez telefon mówi że teskni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
tabletki anty czasami dają taki efekt wszystko zależy od organizmu może warto poruszyć ten temat u lekarza-nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
wiem, ze to miło dostać mały drobiazg od kochanej osoby, moj syn robi swojej dziewczynie niespodzianki i nawet to kiedys ojcu wygarnął a gdy ja mowię, ze jak tylko spotkam kogos , kto mi da troche czulosci, dobrego słowa, to maż na to -idz sobie-jak chcesz i ma Ci byc lepiej- Wiem, ze nie walczylby o mnie, jemu na niczym nie zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ponad 40
44 ale daj spokoj i pewne sprawy odpusc - a przede wszystkim miedzy bajki wloz opowiastki o tych cudownych facetach ktorzy przynosza zonom prezenty bez okazji:) moj do dzis nie potrafi powiedziec od razu kiedy mam urodziny :D... ma natomiast pare innych zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamać się można
44 to oddaj mu pewną sumę i poproś,żeby ci coś kupił-wtedy nie będzie miał pretekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 lata
konczę... to nie ten temat, powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×