Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Dardzo trafne słowa Doprawdy :D To miłe, ze potrafisz oddzielić mężczyzn od chłopców :P izóchno - mam zazdrościc ciotowatości? No prosze Cie... chyba nawet w Twoim kryzysie małżeńskim widzisz niedorzecznosc tej wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
komiczne- i wszytko jasne. Jaki Pan taki kram.Chyba takiego psikusa sobie starzy zrobili co? Chwila zpomnienia a meczysz sie do 18-ki....przerabane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To miłe, ze potrafisz oddzielić mężczyzn od chłopców" no i chciałam napisac, ze z Tobą miałam pierwszy raz (wymiana fotek) ale to była kyyrene:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne- i wszytko jasne. Jaki Pan taki kram.Chyba takiego psikusa sobie starzy zrobili co? Chwila zpomnienia a meczysz sie do 18-ki....przerabane" że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
Dlaczego kremika obrażasz ? Poznałeś tego człowieka osobiście ? Kryzysie??? mooooim ? o czym ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krema wystarczy poznać przez net... Zreszta wszyscy go tu znaja, tylko kobiety maja skłonnosc do niańczenia życiowych nieudaczników... zwłaszcza wtedy, gdy robią to na neutralnym gruncie i nie muszą ponosić konsekwencji nieudolności zyciowej takich typów... Zapewniam Cie, że gdyby sympatia dla crema wiąząła sie z jakimiś poważniejszymi konsekwencjami w reali i mozliwoscia spedzania z nim wiekszej ilosci czasu, liczba sympatyzujących z Kremem spadłaby do zera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dzień bez rozpierduchy jest dniem straconym dla niektórych :P Jak ktoś jest happy w życiu i zadowolony z siebie to nie ma w nim chęci żeby dowalać innym :D Komiczne nie bądź taki miły i tak nie chcemy twojej facjaty :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za komiczne to się na każdy temat zjawia banda pomarańczowych zakompleksionych tuczników, które od razu zaczynają mu wrzucać, a to wynika pewnie z ich kompleksów jakiś. Ja tez się gubię w tej konwersacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wydawało mi się, że ktos sobie prowokację kremikową urządza, ale chyba nie ma takiej opcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ktoś jest happy w życiu i zadowolony z siebie to nie ma w nim chęci żeby dowalać innym" to nie jest dowalanie... mnie po prostu żenują osobniki płci męskiej, zachowujace sie jak Krem.... Licze, ze kiedys wreszcie ten człowiek wykaże sie jakąś męską reakcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
komiczne takie male pdsumowanie dzialalnosci na kaffe, zebranie do jednego wora wypowiedzi i ocena zdobytych materialow:) Jak widac blyskow nie ma, nick swietnie oddaje glebie zawartych watkow i pieknie ocenia zawartosc nagromadzonego bogactwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream to poprostu taka 4 plec kobiecy facet tacy sie zdarzaja i wez to zaakceptuj komiczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za komiczne to się na każdy temat zjawia banda pomarańczowych zakompleksionych tuczników, które od razu zaczynają mu wrzucać" spoko :D kiedys był temat o seksie oralnym... gdy sie wypowiedziałem, że uwielbiam w ten sposob pieścic kobiete, bo lubie jej reakcje ... to sie zrobiła wojna na kilkanascie stron :D że zmuszam kobiety do jęków i wygibasów, że jestem chamem, burakiem i mysle tylko o sobie :D uroki kafe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchnaaaaa
:):):) no nieee! nie podszyw, to moje... No i co? świadczy to według ciebie o kryzysie małżeńskim ? Prooooszę cię. Chciałeś mi dopieprzyć ? czy to takie Twoje zwyczajne zezłośliwienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdy sie wypowiedziałem, że uwielbiam w ten sposob pieścic kobiete, bo lubie jej reakcje ...' sadysta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tacy sie zdarzaja i wez to zaakceptuj komiczne" cały czas licze na to, ze jego organizm zacznie wreszcie produkować testosteron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam foty: - pestki :) - creama (ale on mi nie chce wysłać :P) - sarah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy to takie Twoje zwyczajne zezłośliwienie" e tam.. lubie Cie, wiec sie wyzłośliwiam :) w ogole nie wiem, jak mozna komus przez net dopieprzyc? chyba, że wysłać mu 10000000 plików MP3 na skrzynke i powiadomić CBŚ o tym, że handluje piratami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne za bardzo skupiasz sie na innych i wyciągasz niedoskonałości...to tylko net i niech sobie każdy będzie taki jaki chce i tym kim chce :D :D Męska reakacja czyli nabluzgać i zwyzywać innych tak?? Ale wtedy też miałbyś pretekst do wyśmiewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×