Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Komicznie jest prawnikiem? A nie wiedziałem:D Może rzeczywiście się z dziewczynką zabawimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
ariiii a co ty nie wiesz ? buhahahaha :D no toć jak to ? masz chyba mózg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto kogo kara za
świadome wysyłanie fotek innym osobom ? myślcie troszkę ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkghugiuyrfuyf
Nie chodzi o kare,za to nie siedzi sie w więzieniu ale chodzi o oskarżenie kogoś o nieuczciwość,ale Wy i tak tego nie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie badania
hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa w garsonce 30 (samaniesama@wp.pl) Złoty wiesz .... http://www.wrzuta.pl/audio/f35YLGcoTi/pevex_ -_nie_bede_julia A tu wklejam Wam zamek w Olsztynie tam gdzie Nasz Kafeteryjny Misiek grasuje http://www.voila.pl/305/7k2fe/index.php?get= 1&f=1 złosliwa...to własnie ten zamek...Olsztyn jest fajny na randki...byłas tam na zamku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
a ja wam polecam zamek czocha w leśnej :) nie ma piękniejszego miejsca dla niedźwiadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocha jest fajny ...byłem tam ale bardzo dawno temu.....tam krecili kiedys jakis program...chyba sensacje 20 wieku ??? złosliwa to sie zgadamy kiedys na bro w olsztynie :D skoro tam zagladasz czesto :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Serdecznie polecam zamek czocha..dla koneserów pięknych widoków nie "polepszanych" cywilizacją, natomiast zamek książ ? hmm...można zobaczyć jeden jedyny raz w życiu...wystarczy. Do czocha wracam - już tęsknię...:) ech żeby tylko jeszcze niedźwiadki tam były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakiegos kumpla o imieniu Gustaw? nie mam zadnego kumpla o takim imieniu...no ten zamek w Olsztynie ma klimat specyficzny i fajnie tam przyrandkowac z wieczora jak zamek jest oswietlony:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam zamek czocha..dla koneserów pięknych widoków nie "polepszanych" cywilizacją, natomiast zamek książ ? hmm...można zobaczyć jeden jedyny raz w życiu...wystarczy. Do czocha wracam - już tęsknię... ech żeby tylko jeszcze niedźwiadki tam były wiem ze tam fajnie własnie....bede musiał sie tam wybrac ...moze w przyszłym roku mi sie tam uda.....mam kolezanke co ma rodzine własnie w Lesnej ....wiec z noclegiem nie było by kłopotów....fakt PIEKNY ZAMEK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Piękny to mało powiedziane, jest taki "prawdziwy, rzeczywisty, magiczny" - jak przystało na zamek...poszukaj misiu zdjęć w google. Nie polecam wybierać się w tamte okolice bez zarezerwowanego noclegu , szczególnie w długi weekend majowy, sierpniowy,i w sylwestra - NIE MA WOLNYCH KWATER ! zwiedzasz wszystkie zamki w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×