Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

noelia ponoć dobrze na wątrobę wpływa moczenie jej w mleku........polecam tylko nie pomyl się i na obiad nie usmaż...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona, ja sobie nie przypominam, żebyś obrażała kogokolwiek na wózku... Myślę, że mało osób było by do tego zdolnych Ja myślałam, że Ty już w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no był taki temat kiedyś, ja Ci mówię, nie pokaże Ci go, bo go juz wykasowałam...jakaś laska pisała jakies obelgi...generalnie delikatnie powiem niezbyt smaczne, ale nie wydaje mi sie jednak, że to Ty, bo bys mnie raczej zapamiętała...:P:P:P bo chyba było ostro... tak pisała ta pomarańczka, znaczy taka jakaś druga...chyba, że to ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, spokojna głowa, nie przepadam za wątrobą ani tego typu innymi podobnymi, więc myśle, że ryzyko jest zminimalizowane do minimum! ~ale dzieki za troskę:P taka miła odmiana:P hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj- ja jestem pożeraczem wątroby:P zwłaszcza ze smażoną cebulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona no ja Ciebie tez kojarze, albo z twojego albo nie z twojego:p nicka, bo tak to chyba jednak nie rozmawiałysmy, no ale zdrowie zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona ----> no tak wszędzie dobrze, ale w domq najlepiej! ale pojechało banałem:p ale musiałam to powiedzieć:] mi sie tez urlop zepsuł, musiałam wrócic po jednym dniu ze wzgledu na pewne okoliczności, ale nie narzekam:P nasłoneczniam się, taplam w wodzie:P Ike to wiesz ja Ci oddam wszystkie kupne:P a Ty mi możesz dac ewentualnie te cebulę:P a od mojej wątroby...sio:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia, a to Ty pelna zapalu do pracy po urlopie co? :D chyba zes studencina jeszcze? :D ale to sobie tez mozemy rece podac :D pogoda sie choc udala? - ja tez nie moglam sobie odpuscic banalu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej wątroby? trzeba ją mieć :P dobra ide moja zuza wklada mi paluchy do oczu i mówi "koko" ledwo widzę...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja się zabieram za jakies "active:P" trzymajcie sie:D i smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkurzona -----> pogoda rewelka!!!:P urlopik jeszcze trwa... a praca no jest, i studia tez są:P takze podaje łapiczkę i do usłyszenia później:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś życzę powodzenia- twoim słuchaczom! będzie im potrzebne.....................:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee justyś- pewnie- stopery do uszu i mozna podziwiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie nosowata baba jaga
co się chciała mądrością popisać? wczoraj polemizowała kilka godzin potem w nocy spać z nerwów nie mogła, a teraz śpi ? :D dobrze takim cwaniaczkom wtrącającym swój parszywy nochal w nie swoje sprawy :P jak ktoś jest złośliwy to niestety ale tak kończy:) pozdro dla brzyduli co karierę w 'szmateksie' zrobiła, a na forum chciałaby uchodzić za mądrość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajcie a znajdziecie- chyba że szukać nie umiecie.......... ps- pomarańczo- mordo ty moja- mów mi Jadzia !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy:D nie umiem machać spadam na spacerek- ale potem was nawiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×