Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iluniaa-22

Czy moLiwe jest aby facet kochal inna kobiete a z inna byl w zwiazku?

Polecane posty

Gość iluniaa-22

ale nie malzenskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Sissy Tak, jeśli jest zachwianym emocjonalnie kretynem + jeśli jest niedojrzałym i niewiedzącym czego chce w życiu kretynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym swiecie wszystko jest mozliwe:O ja mialam taka sytuacje chlopak mi sie podobal ja jemu oboje nie wiedzielismy o tym po czasie jakos sie odwazyl mnie zaprosic na spotkanie bylo super :D jednak po czasie widze go z inna :O a tak opowiadal znajomym ze chce ze mna byc ze stracil glowe :o i co? jest z inna? czemu skoro tak mowil ze chce byc ze mna? zrozum tu faceta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie wyleczył się z poprzedniej miłości a Ty jesteś zapchajdziurą to tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest niedojrzałym i niewiedzącym czego chce w życiu kretynem ---> ten chyba taki byl bo nawet jego koleha mi powiedzial zebym dala sobie spokoj z tym "duzym dzieckiem " ktore samo nie wie czego chce:O no i dalam sobie spokoj:o ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko skad to wiadomo? skad wiadomo czy facet nie jest w zwiazku? mi nie powiedzial zachowywal sie tak jakby nie byl i co? niespodzianka w sklepie ...i zmieszanie i burak na twarzy u Niego :O faceci to tchorze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taakk..mnie zbajerowal ze zrobilam mega glupsto dla niego ahh:O poza tym chyba nie chcial byc ze mna ,,mysle ze facet szukal zabawy i chcial mnie zwyczajnie przeleciec:o ja to mam pecha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie.. rozstalam sie z facetem o bzdure po 2,5 letnim zwiazku.. Od tygodnia ma nowa i opisy \"KOCHANIE\".. mozliwe aby tak szybko sie odkochal i zakochal w innej? :( A ja nadal go kocham.. a jeszcze miesiac temu mowil ze i mnie kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech qrwa mac-jak rzucacie to spodziewajcie sie ze facet bedzie wtedy sobie jak najszybciej nowej dupy szukac-jesli laska rzuca kolesia to jasne ze sobie nowa znajdzie-i wcale nie dlatego zeby ja kochac ale zeby miec do kogo opisy pisać, z kim sie pokazywac i ogólnie wpierdalać swoja była niech suka zazdrosci moze sie opamieta i wróci. Tak wyglada myslenie rzuconego faceta. i huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie ją sobie znalazł wczesniej i teraz ja sobie bajeruje. Jak mu sie znudzi a ty nadal bedziesz chetna to soebie do ciebie wroci w miedzyczasie. Zanim czegos nowego nie znajdzie. Dupek z niego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię by myslał. Facet jak rzuca to nie wraca chyba ze mu na jednym zalezy-wy rzucacie pod wpływem impulsu emocji najczesciej. Facet nosi sie z myslą bardzo długo, rozwsaża za i przeciw a potem podejmuje decyzje i jest to qrwa ostateczne. A jak che wrocic to tylko na seksie mu zalezy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznał ja gdy byl ze mna. Bylismy ze znajomymi jego kumpla w gorach.. A ta szmata go na maxa kokietowała;) a on byl ze mna.. do momentu az ja nie zrobilam wojny, zerwalam, pozniej sie pogodzilismy, znowu wojna.. i powiedzial ze KONIEC. Po 3 tyg od tamtego zdarzenia jest z nią. Co o tym myslisz?:( a pozniej dodal, ze kochal mnie bardzo, ale musze zmadrzec i moze za pol roku znowu bedziemy razem. Co za koles;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mam racje.A jak nie mam racji to mam bejsbola. Jakby chciał być to by był. Ja chciałem być ze swoją to 8 miesiecy ja odzyskiwałem po tym jak mnie rzucila ale odzyskałem i teraz to ona za mna biega i jest zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet chce być z kobietą, to na głowie stanie, a będzie. Niunia, widać chce być z tamta, ale jakby z tamtą nie wyszło, to nie martw sie - będzie pamiętał o Tobie i sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wazyc-no to sie qrwa namieszało-wyszląs na ta zła co zrywa-ja po tym jak mnie moja rzuciła odrazu znalazlem sobie dupe, i zero powrotu. Ona zwiazała sie z kims innym ale koles ja kantem po miesiacu puscił. A ja uzywałem zycia-podryw na prawo i lewo, jakąs dupe po pijaku przerżnałaem (to był mój pierwszy raz hehe) a ona tylko patrzyłą jak sobie radze bez niej-samam poprosiłą o powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darr00
wiesz co mysle,nie trac glowy dla niego i poszukaj innego,co to znaczy ze go kochasz?za co? widocznie jestes tak naiwna ze mozna robic cie w uja a ty dalej bedziesz sie do niego lepic:-/ denerwuje cie jego opis? skasuj jego gg i zycz mu powodzenia a nie uzalaj sie jak wariatka nad rozlanym mlekiem,poprostu koles zmienil cie na lepszy model w jego mniemaniu ale czy napewno..? czas mu to pokarze i wynagrodzi;) albo i nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć - no cóż... Nowe jest zawsze atrakcyjne. Gadka o tym, że jeszcze może będziecie razem = jak mi nie wyjdzie z tamtą, wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×