Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lady_In_Black_Dress

Rodzice nie tolerują mojego chłopaka, bo ma długie włosy!!

Polecane posty

Gość Lady_In_Black_Dress

wkurza mnie to niesamowicie!!!! nie mam 16 lat, oboje mamy po 22 lata. jestesmy razem prawei rok, ale przedtem go nie widzieli,bo studiujemy w innym mieście niż mieszkam tzn. i on, i ja mieszkamy w akademiku a czasie studiów. latem pierwszy do mnie przyjechał, ja byłam u niego to się z oporami zgodzili na to,przedtem niby widzieli jego zdjęcie, ale było ok. ale mama a zwłaszcza tata,nie akceptują go. byli mili,jak był u nas, ale krzywo patrzyli na jego koszulki z zespołami, na długie pióra, na to nawet,jak kupił piwo,by napić sę z "teściem" - po 2 a nie po 5, kurna!! jak wyjechał, to oni teksty typu "a nie mogłby tego sianan ściąć,a co wy za diabłów słuchacie tam w pokoju"... a np. na ten teledysk to mama niemal apopleksji dostała : http://pl.youtube.com/watch?v=6ZMee4fuFC4&feature=related i gadała potem, że on mnie do "szatanizmu" doprowadzi! gdzie nas śmieszą takie rzeczy!! jak z nimi pogadac, jak im przemówić do rozumu,że to normalny młody facet, a nie jakiś "szatanista" ?? mnie do niego po jego odjeździe ledwo puścili, jak małę dziecko :o mama dzwoniła do mnie wieczorami! jak u niego byłam ostatnio!! :( :Oma znowu przyjechać za 2 dni a oni znowu bedą udawać zresztą on slepy nie jest,widział , że im do gustu ni przypadł! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
kiedy?? my chcemy za rok zamieszkać razem! i co wtedy oni sie nie zgodzą,jak zrobię po swojemu,to się smiertelnie obrażą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi to mówić, ale coś jest chyba z nimi nie tak, skoro długie włosy są dla nich znakiem satanizmu. Jeżeli natomiast będą się upierać, to poproś faceta, żeby ściął włosy. W sumie i tak je zetnie jak dorośnie, a nie będziecie mieli problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
niekoniecznie zetnie - jego tata nadal ma długie,takie do łopatek.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
a poza tym "zetnie jak dorosnie" czy to,zę ma długie znaczy,że jest niedojrzały?? NIE SĄDZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm... stary dobry Samael :) Jak mnie rodzice moich znajomych i exa po raz pierwszy widzieli, to też zawsze mysleli, że jestem satanistką :) ale zawsze po paru dniach już wiedzieli, że nie :) zamiast ścinania włosów, może chłopak spróbuje z nimi szczerze, miło i sympatycznie pogadać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comtessa
przejdzie twoim rodzicom :) daj im pare miesiecy na oswojenie sie. moja mama jest bardzo wierzaca i zawsze czepiala sie facetow z dlugimi wlosami. Od prawie dwoch lat jestem z facetem, ktory ma wlosy do pasa do tego po pol roku spotykania sie zamieszkalismy razem, mama na poczatku krecila nosem, marudzila a teraz jest juz ok, ciagle pyta kiedy slub bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie podejść to ten teledysk z linka na youtubie to jest jednak satanistyczny. Ja długie włosy lubie i sam nosiłem dopóki miałem gęste (a więc do 30tki), ale co do zespołow - zależy jakich on słucha - jak takie ja ten z teledysku to sam bym cie przed nim przestrzegał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugie włosy sa w porządku, ale satanistyczne zespoły nie. Gdyby moja córka spotykała się z hipisem albo fanem reggee z dredami oto bym był dumny :) - ale jak z metalowcem to bym był załamany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
szurnięty ale dlaczego byłbyś załamany?/ metal = szatanista? bzdura! sam bardzo lubiłam Samaela,zanim poznałam chłopaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie ekstrema religijne traktuje z dystansem. goscie co słuchują metalu (a wiekszosc metalu ma wydzwiek satanistyczny) albo sa zaangazawani w katolickich organizacjach koscielnych sa dla mnie niezrownowazeni psychicznie i komukolwiek odradzalbym zadawanie sie znimi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przjdzie im a jak nie to trudno masz prawo spotykac się z kim tylko chcesz rodzice mają nic do gadania w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak ktoś słucha
Led Zeppelin albo jakiś weselszy zespół np Behemot , Kat ;) To niszczy nagrobki i jest be ;) co za ciemnogród ! W ramach buntu powinni się obciąć oboje ;P nie ma to jak dziewczyna obcięta na 2mm :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__27
walenty haahha ...przesądy. co powiesz na to, że mój mąż (26 lat) ma dłuuugie włosy, słucha diabelskiego metalu ;) i jednocześnie jest: dobrym ojcem,dobrym mężem, ma dobrą pracę, jest uczciwym pomocnym człowiekiem........... bez nałogów.......... nie niszczy grobów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
nie, ja nie zetnę włosów, o nie. on zresztą tez nie nie pozwolę mu. dzieki za słowa wsparcia. ale jakoś nie zapowiada się,żeby im miało przejść. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie. Mój też ma długie i też krzywo patrzyli. Ale sie przyzwyczaili i teraz to ich ulubieniec. Moja psiapsióła miała jeszcze gorzej bo ma czarnoskórego i jak przyjechali do jej rodziny to musieli spac w hotelu bo rodzice nie chcieli go widziec. I szły teksty \"asfalt\". Boziu jak ona ryczała. A teraz maja ślicznego bobaska i dziadkowie świata nie widza poza dzidziusiem a faceta nie mogą się nachwalic że tak dba o córke i dzidzie i w ogóle. Daj im czas. Przywykną. Zobaczą i sami dojda ze to normalny facet. Może się nawet obrażą ale im przejdzie. Zobaczysz. Nie ty pierwsza i nie ostatnia masz taki problem :) Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak ktoś słucha
a co to za problem włosy odrosną :). A mina rodziców - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
nuwanda dzięki. justyna 27 ty masz fajnie. no.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś słucha behomot lub kat to jest psychopata i prostak - bo to jest bełkot satanistyczny a do tego muzycznie kicz. Istnieje dobry muzycznie metal ale to cavalera consp., sepultura czy rammstein - tyle ze mimo iz jest to muzycznie bardzo dobre i intelektualnie nie jest prymitywne to jednak przesłanie ideologiczne ma nniebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
co kto lubi. j NIE LUBIE BEHEOMTA ANI RAMMSTEIN....... WALENTY ODPUŚĆ SOBIE CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroko pojęty metal
to także np przepiękna Tristania :) nie tylko behemtowy bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
to akurat popieram ale nie o tym jest ta dyskusja.... jakoś cicho tutaj... tesknie za moim K. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toteż właśnie mówię, istnieją wykonawcy i utwory metalowe które są muzycznei wartosciowe. Niemniej czlowiek ktoóry słucha tylko metalu to dla mnei psychopata. Podobnie jak moge powiedziec ze istnieją nagrobki które są majstersztykiem architektonicznym to ejdnak człowiek który chciałby mieszkać na cmentarzu jest dla mnie psychopatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_In_Black_Dress
a kto chciałby mieszkać na cmentarzu? :o jakiś pseudosatanista 16-latek chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6u76t58i
Ja tez tak mialam;)) Po rozwodzie poznalam kogos ,metal ,dlugie wlosy ,wlasny biznes itd Zaprosilam go do domu aby poznal moich rodzicow ,zreszta po rozwodzie z dziecmi tam mieszkalam;)) Jakbyscie widzieli miny moich rodzicow ,myslalam ze zawalow dostaną;)) no ale inteligencja mojego faceta i zaradnosc zyciowa zwyciezyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei wiem kto chcialby, w kazdym razie metal tak mi sie kojarzy :) zadalas pytanie na forum to przedstawiam moja opinie i argumentuje w jej obronie. :) Dla mnie metal i kółka oazowe to niebezpieczne sekty które robią młodym ludziom wodę z mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detgrt
Teraz moja mama zostala fanka ballad metalowych ;)) Bedzie dobze ;)) ale sie nie daj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×