Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

tu sobie pogadamy

Polecane posty

Gość no pieknie...
czy do swoich wychowankow tez tak mowisz? jak tylko cie troche wyprowadza z rownowagi? a mi sie zawsze wydawalo ze pedagog powinien miec wywazone wypowiedzi, reprezentowac soba jakis poziom, kulture slowa, umiejetnosc argumentowania i lagodzenia konfliktow... widocznie sie pomylilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pieknie...
gwoli wyjasnienia to nie ja jestem ta pierwsza pomarancza... nic nie mam do MaMani, bardzo ja lubie bo w przeciwienstwie do ciebie jest osoba kulturalna... po prostu nie reaguje na glupie zaczepki... MaMani szacuneczek! pozdrawiam i pomyslnego rozwiazania zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie... - mila to ja w pracy jestem a teraz jestem na macierzynskim.To czego w pracy nie moge wyladowuje tutaj zwlaszcza gdy kolejny raz trafiam na pinde ktora ma pretensje do Pauliny ze siedzi na kafe.To jej sprawa a ze ja bardzo lubie to drazni mnie kiedy jest szykanowana.Zegnam pania etyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pieknie...
wlasnie dlatego szanuje Mamani ze jest soba, nikogo nie udaje, jest taka na kafe jak na co dzien a swoje frustracje mozna wyladowac w bardziej inteligentny sposob niz uzywajac slownictwa podworkowego a tak to sama sobie pani wystawia niepochlebne swiadectwo pani "pedagog" zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no pięknie i magda dziekuje 🌼 mnie dzis od rana wzielo coś ... wlasnie skonczylam myć okna w sypialni i zmierzam zaraz do salonu :D Moze to dobry znak. co prawda chodzic nie moge bo mi kregoslup nawala ale za to jakoś tak powera zlapalam :D:D:D pozatym jak sie namecze to moze coś szybciej poleci... tytlko filip mi zyc nie daje na dzien dobry \"a dlaczego ty okna myjesz przeciez ja bym umył\"... wrrrr jakby on umyl to lepiej nie myć wcale :D Oki spadam do salonu a potem bede prala firanki... i od razu humor mam \"lepsiejszy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam :D jeny ale mnie boli kregoslup :D nie wleze dzis na fotel u lekarza :D:D:D:D Julka a jak tam Filip? powiedz mi co ile on ci sie w nocy budzi na jedzenie i czym go karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly sie budzi co 3- 3.5h bez wzgledu czy noc czy dzien :) Karmie piersia i dokarmiam butelka bo nie mam zbyt duzo pokarmu. ogolnie jest grzeczniutki i ma taka slodka buzke jak spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Ty uwazaj na siebie skoro cos tam pisalas, ze popekalo ... Kurcze a ja bym chciala byc w ciazy jeszcze przez jeden dzien i lezec i NIC NIE ROBIC ... :D a tu lipa nie sadzilam, ze kiedys zatesknie do tego \" stanu \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka oj ja tez bym chciala byc w 1 ciązy i lezec i nic nie rozbic :D:D ale w tej juz nie ejst tak rożowo :D:D:D to jest tak jakby hmmm wyobraż sobie ze nie dosc ze masz malego i musisz zrobic to co robisz to jeszcze masz do tego jeszcze jedno w brzuchu :D:D:D 1 ciąza najfajniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 1 najfajniejsza :D chociaz u mnie za duzo stresu bylo i to obijanie sie na koniec juz mnie meczylo :) jednak jakos przezylam No i ja wiecej ciaz w planach nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×