Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakJużJest

sklepy HOUSE czy rzeczywiście takie modne i fajne??

Polecane posty

Wchodzę tam za każdym razem, gdy jestem na zakupach, a tylko raz coś kupiłam. Moim zdaniem wszystko \"na jedno kopyto\" i nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno nic tam nie kupiłam, jak dla mnie, to za dużo walą \"topowych\" naszywek (np. ładna męska koszula, a na niej na piersi dwie jakieś z d**y przyszyte łatki z napisami i jeszcze na ramieniu jedna.. -dla nastolatków pewnie ok), druga rzecz -kieszenie, w housie kupienie zwykłych bojówek bez stu kieszeni w miejscach najmniej potrzebnych graniczy z cudem (na co komu kieszeń przy kostce.. dla mnie zbedne, brzydkie, obciachowe), po trzecie house ma też tendencję do walenia wielkich napisów na tyłku spodni.. dla mnie żenada, zupełnie odpada jak na mój gust za dużo tych \"dodatków\", które zamiast uatrakcyjnić zrażają mnie. Mam 25 lat i może nie jestem już tym targetem, w który celują \"dizajnerzy\" house :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline00
Hehe to jest mój ulubiony sklep...Kiedyś nie był taki fajny ale teraz cud miód i orzeszki. Zawsze coś znajdę;) Ostatnio kupiłam spodnie bluzę i 2 bluzki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zawsze wchodze jak jestem na zakupach i kupilam tylko jedna rzecz ktora uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline00
Aha a ludzi ktorzy lubią ten sklep odsyłam również do Cropp'a. Podobny styl i wogóle wszysyko fajniutkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Nie ubieram się tam, dla mnie za bardzo "ziomalski" i sportowy, mam może 2 rzeczy z House'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline00
Moim zdaniem w housie kiedys był "Ziomalski" styl ale teraz naprawdę można spotkać tam fajne czasami bardzo ładne kobiece ciuszki. Ten sklep się zmienił...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie w House i CroppTown jest prawie to samo, spódniczki tylko mini, spodnie tylko "trendy", i w sume jak czlowiek szuka czegos "normalnego" ma problem, bo wszystko jest pseudo-na-topie. Udziwnione jak najbardziej się da. Mam pare szmatek z tych sklepow, ale długo musialam ich szukac. jestem zadowolona z dwoch-z jeansow, ktore byly długie a teraz je obcięłam, ale nigdy ich nie wyrzuce :P no i zwykłe, grafitowe spodnie. Ale wchodze do tych sklepow, kiedy naprawde jestem w desperacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość style u
house- kompletna porazka, po jednym praniu pozegnalam sie z jedyna bluzka pierwsza i ostatnia jaka tam kupilam. cropp- ciuchy tez masakra i smierdzi tam zawsze, ubrania nie poukladane, za duzo na wieszakach, ale buty maja czesto fajne i fajne sa tam rzeczy ktore nie sa croppa czyli np roxy. za to lubie deep'a, zawsze mam wrazenie ze to wyzsza jakosc ubran i w ogole sklepu, bo poukladane wszytsko i mila pomocna obsluga. mam 2 kurtki i plaszczyk stamtad i kilkanascie innych mniejuszych dupereli typu sukienki, szorty. od jakichs 3 sezonow maja zawsze jakies zajebiste sztuki, nie wszytsko ale zawsze cos znajde extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniemmmmmmm
w tym sklepie najbardziej spoko są bluzy. Jednak ja zawsze czekam na wyprzedaż bo w sezonie ceny są (moim zdaniem) trochę wygórowane, zwłaszcza ceny bluzek, z których niektóre są takie jakieś szmatowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam kupic spodnie, jeansy....lepszy material na targu znalazlam... siostra moja tam pracuje, fajne rzeczy opowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mi sie podoba w tym kslepie to atmosfera. ciuchy, hmm.. czasem znajdzie sie cos fajnego ale przewaznie to emo ciuchy dla nastolatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, że nie lubię. Po prostu nie wchodzę do tego sklepu. Od czasu do czasu tam zajrzę ale po 5 min wychodzę. Dla mnie ten sklep jak również cropp i diverse są takie sportowe. Koleżanka ubiera się tylko i wyłącznie w hausie i croppie i moge powiedzieć, ze jakościowo dobre, a niektóre ciuszki nawet ładne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość House to tylko dla dzieciaków
no niestety, wszystko szyte jak dla dzieci...choc czasem znajdzie się tam pojedyńcza kobieca rzecz... i ceny powalają, za zwykle szmaty tyle sie nie placi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość House to tylko dla dzieciaków
mogę pochwalic tylko jeansy, akurat trafilam na dobry jakosciowo material, wytrzymaly ze mną 3 lata albo nawet 4 :) -- w ogóle sie nie rozciągnęły, nie sprały, a musialam je odstawic w kąt, bo mocno schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
A ja chwalę sobie ten sklep. Wśród mnóstwa aplikacji, naszywek i tzw. oczojeb*ych kolorów można znaleźć cudeńka (dla mnie są to proste kroje, bez zbednych "upiekszeń"), mam troche ubrań z House'a i jakościowo jestem zadowolona, nie wiem, może mam szczęście :P Dzisiaj byłam w tym sklepie i wypatrzyłam bardzo fajne rurki za 60zł w kolorze ciemnej, butelkowej zieleni. Ale musiałam szybko sie z nimi pożegnac, gdyż nogawki były za krótkie (jestem filigranową osobą, zatem to dość nietypowe dla mnie zjawisko :D ), z ciekawosci przymierzyłam rozmiar wieksze - dalej były krótkie. Ból tym większy, że lezały idealnie. Nigdy nie kupowałam tam spodni, zawsze bluzki itp. i tak sie teraz zastanawiam, czy wszystkie spodnie o małym rozmiarze są tam takie krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie w housie maja dwie dlugosci: jeansy 32 i 34 a reszta to \'sandardy\' i \'longi\' - poszukaj tych dluzszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
własnie tych dłuzszych nie widziałam ;/ albo zostały już same krótkie (w końcu przecena ;) ) albo taka seria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×