Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EEEEtam

mój kot rodzi!!!?????

Polecane posty

Gość a ty masz kota
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic. Umyła się i lata zadowolona. Wieczorem wet przyłazi, bo zaczynam się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze przychodzi, ciesze sie ze u Was wszystko gra. A kocica upatrzyla sobie jakies miejsce na gniazdo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak upatrzyla sobie
i juz zaczyna cwierkac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawiłam jej parę pudeł w różnych częściach domu, więc do wyboru, do koloru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że wszystkie młode są martwe... ;( Urodziła trzy i koniec, więc pędem do weta. Wszystko zakończyło się cesarką, sterylizacją od razu i kuracją antybiotykową. Ale już jest ok, choć było wiele strachu i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje, kupe strachu i bolu :( zdrowia dla kocicy i powodzenia! I jeszcze raz przepraszam za wiesz co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka Pusia
Też współczuję A jak po tym kotka się trzymała.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciuch66
ja mam takie pytanko...wydaje mi sie ze moja kotka jest w ciazy...najgorszym wg mnie problemem jest to ze ona ma dopiero 7 miesiecy... i takie pytanie..czy w trakcie ciazy kota mozna ja wykastrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaiiaiiaa
Tak, możma. Dokonuje się wtedy tzw. sterylizaji aborcyjnej. Dobrze radzę- zdecyduj się na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka z W.
CO z durnota doradzac zabicie juz rosnacych kotkow w brzuchu kotkow! Pewnie kretynka ktora to doradza z checia usunelaby i swoje dziecko! ZENADA! Jka mozna traktowac zwierzeta tak okrutnie!! Moja kotka tez spodziewa sie kociat na dniach i nigdy bym nie zbaila zadnej malej kruszynki!! Czkeam z wielka radoscia na kociaki i matwie sie czy wszystko bedzie dobrze,bot o jej pierwsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka, no i co? Masz juz kociaczki?:) Do autorki topiku - wiesz dlaczego Twoje kotka miala takie komplikacje porodowe? Otóz winą tkwi w zastrzykach antykoncepcyjnych, ktore brała. Hormon w nich zawarty zablokowal akcję porodową, kocięta po prostu udusiły się w jej łonie. Producenci srodków antykoncepcyjnych dla zwierzat nie dbają o dobieranie minimalnych dawek , dlatego są one czesto tak mało skuteczne i tak bardzo szkodliwe dla naszych kociczek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka123
nie powinno sie pozbywać urodzonych kotków ktotak robi to jest jakis psychol preciez to żywe stworzenia ludzie bez serc tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada, zastanawiam się po co są te fora internetowe skoro niczemu poza pisaniem swoich mądrości przez autorów pseudo fachowów one nie służą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma sama za nią urodzić.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×