Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bonnie555

ulubieni, najukochańsi... aktorzy

Polecane posty

mozemy tu podyskutowac i pooceniać, wklejajcie linki do zdjęć: mój najdroższy, mający to "cos" to Danny Dyer. Uwielbiam go za usposobienie wiecznego chłopca z nutą arogancji i bezczelności. Znakomicie zagrał w \"Football Factory\" i \"the Business\" niegrzecznych chłopców :) no i podkładał głos w \"GTA Vice City\" :D Zapalony kibic piłki nożnej tak samo jak i ja!! http://film.five.tv/images/image1263.jpg http://i210.photobucket.com/albums/bb174/Terieddy/dannyd2.jpg http://www.momentumpictures.co.uk/assets/stills/Other_4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
z tych wszystkich pierwszy zdecydowanie najlepszy ale autorko - on tylko gra niegrzecznego. w rzeczywistosci jest grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi ze on owszem, jest niegrzeczny w filmach, ale jego uroda, to jakie programy prowadzi i czym sie interesuje nie swiadczy o tym ze jest jakims lamusem :) i to mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werferf
Ech... podobał mi się kiedyś niesamowicie Rutger Hauer. Zresztą nawet teraz ma coś w sobie... Mmmmmm... Ale nie wiem czy kojarzycie. Grał na przykład w "Łowcy androidów" (z Harrisonem Fordem), w "Nocnym jastrzębiu" (z Sylwestrem Stallone) i "Zaklętej w sokoła" (z Michelle Pfeiffer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon Niemczyk. Nieodżałowany 🌻 Strasznie mi ciężko, kiedy odchodzą tak wspaniali ludzie, człowiek dopiero wtedy uswiadamia sobie fakt przemijania i nieodwracalności zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werferf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też go lubiłam, dopóki nie rozmienił się na drobne grając w filmach klasy c. Najbardziej podobał mi się w "Autostopowiczu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love Takashima Kei
Jason Statham Johnny Depp Meryl Streep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście jestem
Jerzy Stuhr za całokształt, Ashton Kutcher za urodę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werferf
O, właśnie, "Autostopowicz" to może nawet najbardziej znany obraz z tym aktorem w roli głównej. (Zapomniałam bo nie oglądałam. To nie na moje nerwy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUstME..
Jason Statham:) twardziel i przystojniak ... przynajmniej w filmach ;) to co kobiety lubią najbardziejj mrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack Nicholson Rober de Niro Niedoceniany a szkoda :( Branscombe Richmond Whoopi Goldberg Kevin Bacon Śp Michael Landon Robin Williams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anne Hathaway Wentwort Miller Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladousta
Alan Rickman i Christian Bale, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×