Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

latynoska

Bardzo...Bolesne Rozstanie rzucil mnie!!!

Polecane posty

Niech nasze anioły przyniosą nam miłość prawdziwą- Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj też przeryczałam trochę -a le tak dla oczyszczenia duszy. I chciałam wysłać tego sms ale nie zrobiłam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę żeby sie odezwał Tęsknie strasznie. Myśle zę sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z nim raz lezalam..to powiedz mi ze modlil sie do boga o kobiete przy ktorej bedzie czul sie naaprawde szczesliwy a potem dodal ze bog go wyslychal i zeslall mu takiego aniola jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mi takze znac co u ciebie....niech chociaz tobie sie poszczesci...ale ja takze mam nadzieje i to wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj - nic na siłę Ktoś u GÓRY ma swoje plany wobec nas. I czasami nam sie to nie podba ale ni wiedzą co jest najlepsze dla nas. Przecież Bóg nas kocha i chce dla nas jak najlepiej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy bładzimy innymi ścieżkami, czasami musi dać nam kopa abyśmy zawrócili na właściwe tory. To boli ale zaczynamy iść inną drogą. Wówczas przychodzi spokój, ukojenie- to włąśnei ten czas, którego wszyscy potrzebujemy w takich chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej poproś swojego anioła stróża o pomoc i ś. Antoniego od rzeczy i ludzi zagubionych. Niech odszuka nasze połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kiedy on bedzie???????? bo jak narazie to czuje sie jak stara zniszczona zabawka, ktora zaraz zostanie wywalona i kazdy o niej zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem zę cierpisz ale i z cierpienia może coś fajnego w zyciu wyjść, uwierz w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśłi u mnie cos sie wyjaśni , dam Ci znać właśnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie i o to chodzi wszyscy mi mowia eee po co sie przejmujesz masz 23 lata nijednego mozesz miec.....ale ja chce jego, chce z nim stworzyc rodzine miec dzieci i byc szczesliwa.:( a tu zeroo z marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz dopiero marzyć i będziesz szczęsliwa Ty rozkwitasz do życia. Sama młodość. Będziesz wabić mężczyzn jak kwiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami trzeba przewałkowac takie tematy do bólu , zeby później już się samemu odechciało gadać na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni moga wszyscy zniknac ...tylko chce jego zwabic, tak bardzo go kocham ze nie wyobrazam sobie jak to ma byc dlaej/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl
Moj facet po rozwodzie zaczal zemna krecic a po pol roku powiedzial bylo milo ale sie skonczylo;)) plakalam ,plakalam ale postanowilam walczyc i dzisiaj jestesmy 5 lat razem;))poprostu sie wystraszyl ,bal sie sparzyc drugi raz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on ze mna byl i tez sie bardzo bal...... ale czemu zerwal? bal sie ze bylo mu za dobrze z emna??jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc loka.....narazie dalam rade wytrzymac nie pisze do niego.....zebym tak wytrwala jeszcze:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam napisac ale sie powstrzymalam....poczkeam.....ale neiwiem on sie chyba nie odezwie ...chyba olal mnie totalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymaj droga kobietko, poczekaj jeszcze trochę , pogadamy wieczorkiem. A na dzisiaj dużo radosci Ci jednak życzę i siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam kiepski dzień na pogaduchy, trochę przeryczałam ale myślałam sobie co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×