Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

x*x

*****Ranking popularności imion nadawanych dzieciom w Warszawie. Polecam.*****

Polecane posty

Gość Kubusie i Julki
Imiona bardzo ładne, ale co z tego - za 7 lat w jednej klasie będzie 3 Jakubów i Julki makabra - dlatego moje dzieci będą miały imiona z dolnych miejsc rankingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka jest najlepsza
ale przynajmniej wiem już jakie wybrać imię, by za parę lat w szkole nie było pięciu Jakubów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie że mimo wszystko
nadal nadawane jest bardzo często imię ANNA jest na 13 miejscu w rankingu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Iduni
W 2008 w Warszawie przybyła tylko jedna Ida - cieszę się niezmiernie :D Moja koleżanka 4 lata temu dała na imię córci Pola - większość rodziny i znajomych się krzywiła, ze co za imię, wymyślone.. i takie nie ładne (wg nich) na a tu Pola na 18 miejscu i już 28 Pol się urodziło w 2008 w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Iduni
dla porównania wg tego rankingu w 2004 była tylko 1 Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Znalazłam Myszona i Żyrafa :D :D :D To już na pewno żart ;) ktoś sobie zrobił jaja z tymi śmiesznymi imionami; dane do tego zestawienia autor bierze z rubryki "witajcie na świecie", a tam, wiadomo, czasem trafiają się ksyweczki lub głupotki ;) Z tą Calineczką mam sporą nadzieję, że też żart :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde_blade
Letycja :O Sindi :O - chłopiec Napoleon :O Saturnin :o Salomea :O Mercedes :O Filipina :O Toro :O Symeon :O Myszon :O Żaklina :O Szarlota :O Wisenna :O Elvis :O Bakary :O Lambert :O Nikol :O - chłopiec Telimena :O Oriana :O Jeżyna :O Franczeska :O Cypina :O Delfina :O przy tych imionach chciałabym sie nazywać Calineczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jedną Delfinę, rodzice bardzo wykształceni, nazwali ją tak na cześć Potockiej chociaż nie bardzo wiem, czym Potocka aż tak się zasłużyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
lepiej jak dziecko ma orginalne imie niz takie co powtarzaja sie czesto a poznie pojdzie do szkolu a tam 10 jakubow, 10 julek ii 5 oleke maskra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no w Delfinie P Chopin i
Krasinskie sie kochali, wiec miala zaslugi, jako muza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm**
Zastanawiam się nad 2 imionami dla mojego synka - Szymon i Miłosz, ze wskazaniem na Szymka... ale nawet nie wiedziałam, że aż tyle jest Szymonków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v.
Miłosz, zdecydowanie. Imię piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipne to zestawienie bo imienia mojej corki nie ma wogole chociaz jestem z warszawy... moja corka ma na imie lilianna... syn za to na 41 miejscu wiec tez niezbyt popularny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzczywiscie lipne bo Lilianek osobiscie znam 4 i sa to dzewczynki do pierwszego roku zycia. Amelek niestety tez znam coraz wiecej ale w sumie mi to ne przeszkadza bo zawsze bardzo podobalo mi sie to imie i bezwzgledu na statystki i tak bym tak dala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegemoniaaaa
a było zdjęcie twojej Córeczki w dodatku do wyborczej? Bo moja się w szpitalu akórat na fotografa nie załapała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegemoniaaaa
*akurat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dlamnie to raczej bez roznicy bo jak corka bedzie sie przedstawiac to nie bedzie mowila "nazywam sie Lilianna przez dwa n" a i w sumie to teraz nie jestem pewna czy corki znajomych maja Lilianki przez dwa czy jedno "n" jedno wiem napewno lilianek tez juz jest coraz wiecej niestety (przynajmniej w moim otoczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA ---TAKIE IMIE
OŁ MAJ GOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hegemoniaaa fakt fotografa z gazety nie bylo... jak syna rodzilam to byl ale przy corce nie bylo... szarlotka wiesz dla mnie jest roznica bo moja corka ma na imie lilianna a nie liliana... jakbym chciala jej dac na imie liliana to bym tak dala ale chcialam lilianna wiec jest lilianna a nie liliana... a jak sie bedzie przedstawiac to bedzie mowic ze ma na imie lilianna... tak sie sklada ze slychac roznice miedzy lilianna a liliana... a poza tym wiesz jak mowia jakby nie bylo roznicy to by psy dupami szczekaly... tak samo jest w przypadku imion adrianna i adriana (tez nie uwzglednili tego drobnego szczegolu w tym rankingu)... mialam kiedys 2 kolezanki jedna byla adriana a druga adrianna i bardzo sie oburzaly jak sie te dwa imiona mylilo bo to dwa rozne imiona... to tak jakby ktos na ciebie mowil kasia podczas gdy ty masz na imie ania... ty bys tego kogos poprawila a ten ktos by powiedzial a co to za roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ma roznicy oprocz jednej literki "n" ale ja tylko wyrazilam swoje zdanie ze tak na imie ma coraz wiecej dziewczynek przynajmniej w moim otoczeniu, bez roznicy czy z dwoma czy z jedna literka "n"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO kurde blade
dziwi Cię imię MERCEDES??? przecież marka tego samochodu wzięła się właśnie od IMIENIA CÓRKI WŁAŚCICIELA tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde_blade
Wiem, ze takie imię istnieje - dziwi mnie to, że ktoś w Polsce dał takie imię córeczce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imienia Nikol nadanemu chłopcu. W dzieciństwie oglądałam bajkę gdzie właśnie Nikol był chłopcem i długo mnie potem dziwiło dlaczego to imię nadawane jest dziewczynkom:O Chociaż teraz faktycznie dziwnie to brzmi jako imię męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola - tak ma na imię mąż mojej kuzynki. Jest Włochem i tam to jest typowo męskie imię. A dziś byłam w kościele gdzie odbyło się 5 chrztów, imiona dzieci: Julia, Oliwia. Justyna. Filip i Ignacy. Czy wy nadajacie tylko jedno imie dla dziecka? Bo w mojej rodzinie jest tradycja nadawania dwóch imion. Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zwykle nadaje się dwa imiona. Mój synek to Dawid Marian (drugie imię ma po dziadkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×