Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolilolilolilolilo

czy rzeczywiście po mężczyznach spływają nieudane zwiazki?

Polecane posty

Gość hgfddh
_Kwiatek-postaram sie :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chiński syndrom => nie, degustatorem-hobbystą :P hgfddh => syndrom psa-ogrodnika. Znajdź sobie kogoś, a nie wbijasz igły w zdjęcie byłego :P _Kwiatek => Pseudonim mnie zmylił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
Apostoł Nienawiści -juz mialam w tym czasie 2 mezczyzn z zadnym nie wyszlo. ii juz nie chodzi o to bo mu tez raczej nie wyjdzie co taka 19ma w glowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
hgfddh -> w głowie niekoniecznie musi coś mieć, ważne jak wygląda ta głowa, i reszta młodego ciałka też :) pozatym taka nie wymaga zbyt dużo, nie podskakuje i może człowiek wychować po swojemu. ot i cała odpowiedź na Twoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
chyba 30kg mniej bo musze przyznac ze ladna jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
sud-chyba sie z toba zgodze. ale jakby chodzilo o seks to by z nia rok juz byl? a ja mialam prawo cos wymagac od niego po tych 4latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
no to już wszystko wiemy w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
hgfddh -> a czemu zerwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hgfddh => chodzi raczej o to czego nie ma: zgorzknienia, przewrażliwienia, zajobów po niezliczonej ilości nieudanych związków etc. Czy ty naprawdę myślisz, że facet bierze babę dla jej umysłu? Baba ma być miła, ładna, lubić seks, i wiedzieć, kiedy się nie odzywać ot i wsio. Widać któregoś z tych warunków nie spełniasz. Bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
Kwiatek-> gryzie go to ze narobil mi mase nadziei, nic nie wyszło, przez co idac tokiem jego rozumowania jestem nieszczesliwa i cierpie. a to ostatnia rzecz której on pragnie dla mnie. Powiedziałam, mu że on jest najwazniejszy, ze miesiac czy dwa nie maja znaczenia dla mnie. ze ja kocham jego, a nie nasze wakacje. ze wiem ze ma swoje sprawy, ze nie bd go o nie wypytywac, ale zeby wiedzial ze ja go wspieram. Czy powinnam teraz milczec i czekac na jego ruch w moją stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
no wlasnie , rutyna wpalda w nasz zwiazek z tgo co wiem to on mowi ze zerwalam z nim bo mi sie znudzil. sama mialam 17lat jak zaczelam z nim byc i byl moim pierwszym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
hgfddh -> oj,ja tu widzę że chyba jeszcze czujesz do niego co nieco...niby nie ale w głębi boli to że obraca teraz szczeniarę. niestety,bywa i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
Apostoł Nienawiści -moze i niespelniam ,nie bede juz analizowac tamtego zwiazku ale moze jeszcze kiedys sie spotkamy a nawet to pewne w 100% bo jestem chrzestna jego siostrzenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
proszę doświadczoną mądrą osobę, o pomoc, jesli ktos to przeczyta, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
_Kwiatek => za to w moich oczach można zatonąć :P Płytkość moją sobie chwalę. Minimalizm i prostota są wyznacznikami doskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
tzn. ze on mi sie znudzil tak opowiada. i tak czuje jeszcze cs do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł- głębia duszy jest wyznacznikiem doskonałości, nie minimalizm i prostota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
nie wiem o co Ci chodzi Kwiatku...gdzie niby widzisz brak kultury? szczera rozmowa musi poruszać bolące tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×