Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ja... zwykła ja

Nie mogę uwierzyć!!!ZDRADA.

Polecane posty

a ja akurat nie znam nikogo z otoczenia, kto by nie zdradził... czasami bywa tak, że w związku jedno zdradza, a czasem oboje... ja, póki co, nie wiem o żadnej zdradzie męża i chyba wolałabym nawet nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda mija a co potem
wypowiadasz sie w temacie nie mając żadnego osobistego doswiadczenia jako znawczyni tematu. Trochę pokory. Posłuchaj starszych doświadczonych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja... zwykła ja
uroda mija a co potem----------> Jakiego zacietrzwienia, jak ktos rzuca we mnie gównem, to nie będę siedziała cicho, taka juz jestem. Poza tym uważam, że każdy ma swoje zdnaie i zawsze mozna je wyrazić w inny sposób niz obrażanie innych. Ja toleruję zdanie innych, ale nie toleruję rzucania w kogos obelgami, tak jak zrobił to XYZED i PATRZĄC REALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja... zwykła ja
Ten topik miał mówić o tym, że nie miałam pojęcia, iż tak wiele osób jest zdradzanych. Kurwa, czanijcie czytać. Nie mozna z Wami normalnie pogadac, spadam. Życzę zdradzanym wyjścia na prostą, a tym, którzy zdradzają czystego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko wiem to bom doświadczony człek,a i z takimi pewnymi siebie małolatami też miałem i mam doczynienia.Poza tym ,gdybym Cię obrzucił obelgami to już byś się nie podniosła. Mało tego podtrzymuję swoje zdanie żeś leniwa i masz awersję do myślenie bo nie chciało Ci się nawet zadać nikłego trudu przeczytania ze zrozumieniem tego co do ciebie napisałe ale oczywiście innym skwapliwie zażuciłaś brak czytania ze zrozumieniem,a tekst który napisałem był dziecinnie prosty obawiam się więc ,że testu kończącego gimnazjum byś nie zdała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja... zwykła ja
Dziękuję za analizę psychologiczną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×