Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnMarie

Cały dzien chce mi sie płakać....

Polecane posty

wyć jak nigdy...słucham Amy Wiheouse \"You know I\'m not good\" Smutno mi....:(:(:( strasznie żle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość here I am
posłuchaj sobie Gabrysi;) She's a star She's a lucky But she cray, cray all night:) od razu poczujesz się lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radze sobie z samotnością...jestem sama od 1,5 roku.Boje ulokowac uczucia..boje się że mnie ktoś skrzywdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Ann zawsze trzeba zaryzykowac nie musisz sie pakowac w zwiazek zanim kogos poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...nie płacze 1,5 roku za nim...bo ciesze sie,że nie jesteśmy razem....boje się samotności nie radze sobie....nie umiem żyć sama..brakuje mi wsparcia , ostoi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> grzmocic to sie mozna i bez zwiazku akurat Ciesze sie, ze tak myślisz :classic_cool: To moge wpaść do Ciebie w sobote? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce byc sama ale boje sie ze ktos mnie skrzywdzi? ech nie martw sie, zakochasz sie i po klopocie tylko nie bron sie przed poznaniem kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoncz z ta landryneczka bo mnie to wkurwia 😠 ja na Ciebie nie pisze cukiereczku zdecydowalam sue juz wczoraj i odp znasz wstretny padalcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie unoś się tak pachnąca stokrotko ❤️ Wczoraj powiedziałaś TAK, dzisiaj to podtrzymujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole nie mowilam tak a gdze autorka topiku sie podziala? wszystkich musisz wyploszyc :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofasz sie w rozwoju po co Ci te glupie zarty? i nie lubie cie, nie schlebiaj sobie ale jestes jakis a nie nijaki, wiec masz minimalnego plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She's a star She's a lucky But she cray, cray all night cry jak już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D zapunktowałem :D:D Ja nie żartuję, mówię poważnie 😴 Lubisz mnie, tylko nie chcesz się do tego przyznać, bo na forum nie wypada ;) Napisz do mnie kaffeteryjny@o2.pl czekam 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurde płakalam od niedzieli przez 4 dni... nadal chce mi się ryczeć, ale wiem, ze jestem silna i pokarze facetowi, ze nie jest i nie był mnie wart, że mam się dobrze i jutro z uśmiechem mu przygadam tak, ze go szlag jasny trafi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O chyba Cie pojebalo, nie mam co robic tylko pisac meile i to jeszcze do Ciebie ide sie napic wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×