Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Komu jest dzis smutno z powodu samotnosci ???

Polecane posty

Bo mi dzis strasznie :( nie jestem dzis w trasie. dopiero za 6 dni..ucze sie na poprawke.. w czwartek jade na dmorze znow.. ale..jak ja do tego czasu wytrzymam :(:( slucham sobie muzyki z tej strony www.thebriaproject.com ..i mysle o moim nedznym losie.. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sie w garść żałosny frajerze :o Nie dziwota, ze nie masz zadnej dupy, która taką mameje by chciała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepla klucha ? a pozniej jeczycie jak to facet was nawala albo rzuca tak zle i tak niedobrze ciezko wam dogodzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rób, jeździj sobie tirami, a obracanie panienek zostaw lepszym od siebie frajerze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaap
Ciepla klucha? A co ma niby robic? Chodzic codziennie na imprezy, chlac, cpac i wyjebac kazda panne ktora sie da? Nie martw sie chlopie, nie jestes sam. Ja tez sie czuje cholernie samotna i to od dluzszego czasu. Ratuje mnie myslenie, ze to przejdzie! Dasz rade! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bordeaux
a mi smutno, bo mam katar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za zalosna ciota :o Piatek, a ten sie uzala ze nikt go nie kocha :o Zostan pedałem, podwoisz swoje szanse :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou spierdalaj z mojego tematu wieśniaku, jak nie masz nic do powiedzenia , moze zamiast Camp Nou powinienes sie nazywac ,,zamaist mózgu mam kupę złomu'' nara cieciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek ? to co tu robisz człowieczku zamaist byc na imprezce ? co nikt cie nie zaprosil ? w sumie nie dziwie sie ludziom.. z takim wrednym charakterem to na pustynie gobi sie nadajesz co najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też troszkę mutno
jaki masz pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO jak Ci tu nie pasuja ludzie ani atmosfera to spieprzaj dziadu i nie psuj humoru innym. idz sobie na forum dla mega hiper zajebistych bananowych lansiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też troszkę mutno
podczas porządków za dużo myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TROLLU Camp Nou jesli dotykasz wlasnej matki to jest to kazirodztwo i w tej chwile ide zadzwonic na policje znajda i cIE ZAMKNA najpierw w pierdlu a tam twoi koledzy geje zrobia Ci to co bardzo lubisz- Z dupy jesień średniowiecza a potem odstawia do wariatkowa - tam twoje miejsce amen , od tej chwili ignoruje twoje posty dziecaczku neostrady :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys.88
mnie jest smutno z powodu samotności..., ale nie tylko dziś, a codziennie... :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Mi jest smutno przez skurwysyna Dabula. Wczoraj było mi smutno przez skurwysyna Stakhovskyego, a przed wczoraj przez Ginepriego. Szczególnie porażki Ukraińca i Hamburgera były fatalne. Wygrali pierwsze sety 6-1 i nagle się popsuli. Jebane cwele. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica...
ja jestem samotna, nie tylko nie mam partnera ale tez czuje sie osamotniona. dzisiaj mialam zly dzien, plakalam. cos we mnie peklo, nie moglam przestac. teraz pocieszam sie alkoholem.jakos trzeba sobie radzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×