Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RozdartaNaDwieCzesci

Jak wygrać z matką?

Polecane posty

Gość RozdartaNaDwieCzesci

Witam. Mam dośc nie typową sprawę. Otóż moi rodzice są już dłuuugie lata po rozwodzie. Ja z matką, rodzeństwem i ojczymem mieszkam w Polsce, natomiast mój ojciec w Hiszpanii... Niedawno moja przyrodnia siostra (córka nowej kobietki mojego taty ;p ) z którą się zżyłyśmy zaproponowała mi żeby się wynieść do nich, do Hiszpanii. Jej biologiczny ojciec wyraził na to bezproblemowo zgodę, natomiast moja matka nie bardzo... Ot tak pojechać nie mogę ponieważ jestem nieletnia (obie mamy po 16 lat) Podobno bez sądu i zgody matki się nie obejdzie... Można zrobić coś żeby bez większego kombinowania tam pojechać? Albo jak wygląda taka sprawa w sądzie? Na co sąd patrzy itp? Proszę o pomoc :( byłabym wdzięczna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozdartaNaDwieCzesci
zapomniałam dodać że w chwili obecnej moja siostra już tam jest od kilku dni... a ja zostałam tutaj i chcemy za wszelką cenę być razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko kochane
póki nie skończysz 18 nie masz szans na wygranie z mamą. natomiast zastanawia mnie jedno: co wiesz o tej rodzinie, czy miałaś okazję pomieszkać z ojcem, siostrą? Bo okazać się może różnie. Ja się specjalnie nie dziwię twojej mamie. Jesteś jeszcze taka młodziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko .......
przestań fantazjować, co ty myślisz, że tam ktos ciebie obsypie zlotem ? Wszędzie trzeba się uczyc i trzeba pracować żeby coś osiągnąc, nie bujaj w obłokach, zejdx na ziemie TU ZIEMIA ... TU ZIEMIA ... bo przebudzenie twoje może byc okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozdartaNaDwieCzesci
Nie fantazjuję ;) Dobrze wiem jak tak jest ;p Tak owszem mieszkałam z nimi ;p i jak przyjeżdżają do Polski to zawsze nas gdzieś biorą. Z nimi czuję że żyje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranisz za to mamę
czy Twoja Mama jest dla Ciebie zła? czy jest złą matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozdartaNaDwieCzesci
Niee, moja mama jest jak najbardziej w porządku ale jakos wole ojca :) a po za tym Hiszpania - pięknie tam jest ;p 100 razy lepiej niż w Polsce ;p Arogancka Dama & Cukierasekk - nic mi się nie poprzewracało ;] poprostu chce trochę pomieszkać z ojcem. Z mamą jestem już bardzo długo. Chyba mam prawo tego chcieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×