Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cayen82

JAKI SKLEP Z CIUCHAMI JEST IDEALNY

Polecane posty

A JAK CHCIAŁYBYŚCIE ŻEBY WYGLĄDAŁ SKLEP Z CIUCHAMI WASZYCH MARZEŃ?? :D JAKI ASORTYMENT? JAKIE CENY? JAKIE PROMOCJE? JAKA ATMOSFERA ? CZEGO OCZEKUJECIE PO TAKIM MIEJSCU? NP. NA ZAKUPY Z KOLEZANKĄ A PRZY OKAZJI KAWA NA MIEJSCU? ZAKUPY BEZ POŚPIECHU? ZAKUPY WE WŁASNYM DOMU(ALE NIE PRZEZ INTERNET)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
Laska, jak dla mnie to ty sobie daj spokój z ciuchami bo nie wygrasz z wielkimi sieciami. Przyszłość należy do nich. Wszystkie inne sklepy znikają powoli z krajobrazu miasta. No chyba że jakieś tanie szmaty - na to jest jeszcze popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------------100
jak wszyscy zaczna ubierać się w wielkich sieciach handlowych to będziemy jak klony. Ludzie miejcie swój styl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealny byłby
maleńki sklep w podziemiach, gotyckie ciuchy, gotycka muzyka i darmowe wino dla klientów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepik w typowym dla lat.40 wystroju, a w tle muzyczka (jazz!). Żadnych głupich bab, które pytają 'czy mogę w czymś pomóc?', 'szuka pani czegoś konkretnego?' Ceny oczywiście bardzo niskie :P no i za ladą jakiś super przystojny facet :D dobra teraz to sie rozmarzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u7yjn
Moim sposobem na tanie i efektywne zakupy jest kupowanie gotowych zestawów ciuchów na Allegro. Np kupuje 50 rzeczy za 200zł wybieram rzeczy, w których bede chodzic, a reszte wystawiam dalej. Tutaj jest np jeden z moich zestawów: http://www.allegro.pl/item711006307_mega_zestaw_markowe_ciuszki_ponad_70_szt_h_m Większość rzeczy jest firmowych i tak kupujac moge sobie łatwo zarobic na nastepny zestaw Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×