Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artyd

z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????

Polecane posty

Gość gość
9- 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat i 29 partnerek seksualnych i kilka zakończonych na pieszczotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 latka
Siedem lat i spałam z dwoma misiami naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat i pięciu dotychczas.Każdy był zachwycony, że trafiła mu się dziewica i tak ciasno wchodzi a wszyscy żonaci i żaden nie poznał się.Gustuję w takich ok.30 letnich misiaczkach, jeszcze jurnych a już obłaskawionych.Okręcam ich jak plastelinę wokół palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ pokolenie modliszek nam rośnie :O wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat i raz w Sylwestra z tym co mnie rozdziewiczył a ostatnio z trzema naraz ochraniarzami z dyskoteki, tzn.była jeszcze koleżanka i ich trzech.Alkohol sprzyja pieprzeniu się, to zauważyłam, wtedy aż drżę do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem potrzebującym,spragnionym trzydziestolatkiem. I chętnie dam ci się owinąć wokół palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i 7 partnerów. Trzy dłuższe związki i 4 razy z pozostałą czwórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol i seks najlepsze na stres. 21 lat i ponad 30, z kilkoma z nich po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka drinków i szał uniesień. Potwierdzam, że seks po alkoholu jest najbardziej przyjemny, wyuzdany i bez hamulców.Dziewczyny, bawmy się i pieprzmy, dopóki inne obowiązki nas nie zajmują. 24 lata, wcześniej od 16 do 21 roku życia jeden partner, z nim ogrom razy, 3-4 w tygodniu, czasami częściej. Przez ostatnie 3 lata ponad 20, czasami po kilka razy z tym samym, dwa razy z dwoma na raz, tymi samymi, odlot nieziemski jak dwóch jeden po drugim od wieczora do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam. Do tych 7 muszę dodać trzech jeszcze. Wybili mi się z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat, przed mężem jeden, z nim kilka razy, mężatka od 18 lat. Potem tylko ze ślubnym.A od roku spotykamy się z innym małżeństwem na seks, trochę od nas młodszym. Do tej pory 10 spotkań, seks w różnych konfiguracjach. Inny partner, inne doznania, za przyzwoleniem męża,a on z inną. Aż do bólu ciipki , bo tamten ma supersprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem factetem mam 33 lata i od 18 roku zycia co miesiac musze miec inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;15 dlaczego musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba inną rekawiczke do walenia. Casanova się znalazł a pewnie cipki poza burdelem nie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie osoby, co lubią podrywac i zakończyć podryw w łóżku. Pewnego weekendu poznałam dwóch gosci. W piątek i w sobotę. Było bosko, szkoda, że nie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 i tylko dwóch.Z pierwszym byłam przez rok, seksu tyle, że aż podbrzusze i biodra bolały.Potem mąż, na początku było bosko a teraz częściej wibratory niż mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat i czterech. Teraz mąż w pracy a ja zaraz sięgam po wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata z 15 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką co ma 28 lat.Miała ok.35 partnerów,mężatka ,dwójka dzieci .Na ogól wszystko ok.Dosyć atrakcyjna i korzysta z życia. Jej ślubny niczego nieświadomy myśli że złapał byka za rogi,a ona korzysta z życia i bzyka się z każdym co jej się podoba.Co jakiś czas inny.Oj te kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My okolo 30 lat z mezem.Maz nie mial innej niz ja i mnie mial dziewice.Tylko raz na wakacjach mielismy seks grupowy z trzema chlopakami co byli w sasiednim pokoju.Kochalismy sie cala noc maz i oni troje.Maz bez gumy sie kochal trzy razy a tamci zuzyli piec prezerwatyw.Bo maz pilnowal by zawsze mial zalozona gdy we mnie wchodzil,ja nie widzialam lezac.Tylko czulam k***ska jak we mnie wchodzi czesto patrzylam w oczy kochankom co bylo bardziej podniecajace i bardziej sie wbijal do konca w cipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nikim, 30 lat, czekam na tego jedynego który też mi powie że czekał na tylko jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem:) i powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata ilośc partnerów/partnerek 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×