Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artyd

z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????

Polecane posty

Gość gość
dziś Nie każda musi być szmatą za młodu aby później zmądrzeć. Niektóre kobiety od początku są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda: im wcześniej tym lepiej ale jednak: lepiej późno niż wcale podsumowanie: wszystko dobre co się dobrze kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale przechodzona kobieta nie jest marzeniem mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że są jeszcze kobiety które miały tylko 1 partnera i dalej go mają. One trochę ratują reputację kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lat 28, spałam z 3 ale kochałam się przynajmniej z 20. W akademiku miałam bardzo rozrywkową koleżankę - współlokatorkę. Najpierw się broniłam, nie dawałam się porwać fali szaleństw. Ale skromne warunki lokalowe nie dały mi szans, nie da się wychodzić za każdym razem jak na sąsiednim łóżku para coraz śmielej i otwarcie sobie baraszkuje. Nie da się również nie ulegać w takiej sytuacji podnieceniu. Za którymś razem wrócił po coś jeden z kolegówi tak jakoś dalej poszło. Cnoty już nie miałam, ale zawsze było na poważnie i z uczuciami, a tu po prostu kolega, fajny ale kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie szukałem cnotki, uważam to za głupie po prostu. Ja miałem swoją przeszłość, żona swoją a teraz od 25 lat żyjemy jak zakochane gołąbki.Oprócz czasu przeznaczonego na pracę jesteśmy nierozłączni. W sypialni wciąż czerwona pościel , płatki kwiatków na prześcieradle, w każdy weekend bukiet kwiatów dla ukochanej żony, co noc seks pełen oddania i czułości. Nie ważna nasza przeszłość a uczucie i wierność sobie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę czystą kobietę. Nigdy nie szukałem używanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z przeszłością zawsze mnie obrzydzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat 40 partnerow seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze są prostytutki. Odrażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci zakompleksieni, niepewni swojej wartości w życiu i w łóżku, na siłę szukają cnotek, bo taka nie ma skali porównawczej. Dla tych , którzy znają swoje możliwości, cnota lub jej brak, to rzecz drugorzędna.Jest wiele innych cech, za które można i należy kobietę cenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzały facet nie boi się szukać dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 lat i trzech kochanków, wszyscy sporo po trzydziestce. I tak przyszłemu mężowi wstawię przedstawienie i tekst, że jest pierwszym i będzie tym jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompleksione szmaty wiedzą że nie są już pierwszej świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli po latach dowiem się,że kłamałaś to zdobie ci z gęby pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę udawać że przeszłość żony mnie nie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat , jeden partner ,obecny mąż ,pierwszy raz gdy miałam 16 lat nie wiem jak to jest z innym , nie wiem czy miałam orgazm ale jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak naprawdę zazdroszczę koledze że on ma żonę dziewicę. Dosyć wcześnie się poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
post 20:56 jest przykładem że puszczalskie kobiety to zimne manipulantki. Dlatego dziewice są lepsze bo bardziej wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to smieszne dla niektorych,ale ja bylam cnotka maz prawiczkiem.Dlatego mamy wielki szacunek dla siebie.Bez zadnych tajemnic ,a maz uczestniczy zawsze nawet przy badaniu u gunekologa pochwy i wspieral porody mamy do tego Prawo by byc razem nawet w szpitalu razem caly czas ze soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie zesraj sie :-O tak dla mnie smieszne, chore, debilowate, poj/ebane i idiotyczne ,ze w dodatku jestes dumna z tego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.34 my bylismy czysci oboje wczesniej bez seksu i innymi :DTo tak jak z uzywanym samochodem mala wartosc jest takiego grata!Ja i maz byl z salonu nie uzywany duza wartosc nasza na wzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat i jeden partner. Co zabawne, wstydzę się innych facetów. Zawsze wybieram kobiety lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 i 3 facetów, temu trzeciemu też przedstawiłam się jako dziewica (90% facetów w życiu nie rozpozna) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40+ na tle tutejszych wyznań czuję się jak dziewica ale to każdej kobietyprywatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzzi_sue
23 lata 5 partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03 Dziewicę można dobrze grać, wystarczy trochę poudawać nieśmiałość i już się nabierają:D 21latka od trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy za granica wiec taka obecnosc meza podczas badan to tutaj rzecz normalna wrecz wskazana.Dlatego ze gdy brak meza przy badaniu narzadow rodnych musze zglosic przy rejestracji i oni ustalaja godzine mojej wizyty by dopasowac polozna do obecnosci podczas badania ginekologicznego.Wole by byl maz z nie jakas polozna podczas badania pochwy,lecz takie sa wymogi nie moze byc sam na sam ginekolg z badana i do tego maz musi widziec jak przebiega cale badanie,to samo przy porodzie zawsze uczestniczyl maz.Ale do tematu bylismy dla siebie jedyni w seksie.Jestesmy razem 7 lat i 5 lat po slubie.Bardzo sie kochamy i nie ma zazdrosci o bylych i byle.Meza poznalam majac 19 lat on 22 lata mamy dzieci jest pieknie.Wiec nie rozumie wiele kwestii co dziwnego ze maz przy badaniu jest obecny to u was jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.39 spier/dalaj zboku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×