Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
a no tak pamietam..tylko mi sie nie zajarzylo :P zdarza sie nawet najlepszym :) muffka witaj.. ciezko dobrnac do konca zwlaszcza ze posowa sie w takim tempie :P ale w razie cos pytaj to bedziemy odpowiadac...a do rozmowy zawsze mozesz sie wtracic,ja tez sie preciez wbilam bez zaproszenia :D:D i jeszcze nikt mnie nie wywalil,za to spotkalam tu super ludzi takich jak brzydka miedzy innymi,i czwóreczka,deko,tusi i burzowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
dajcie kawalek sprobowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
hehe no to pieknie sie bedzie dzialo :P prosze mi Zosie umiescic w bezpiecznym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
przeciez napisal ze tylko deko jest w porzaddku ...jego strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydulka bedziesz zagladac po przyjezdzie swojego Kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
ja uciekam na jakis czas..do kota idem..wracam niebwem...prosze nie uciekac i nie zdradzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, burzowy wymieniony na końcu:P muffka:) 🖐️ a z jakiego miasta dokładnie? i co studiujesz i gdzie? opowiadaj, bo jesteśmy ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna________jestem na etapie zakładania gmaila:P by nie tracić z Tobą kontaktu, do srody mam jeszcze troche czasu, jeśli znajde czas to zajrzę listę podpisać ale to może nie być takie proste:) wieczory mamy dla siebie, oczywiście nie kazdy ale większość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
no ładnie wystarczy włączyć się do tematu i już wszystkich wystraszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna________skąd u Ciebie kot? pisałaś o psie i swince morskiej? chyba, że to zwierzak tej koleżanki co wyjechała...tak myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
coś mi się strona zawiesiła i nie widziałam postów :D oj ja i net hehe niezbyt dobre połaczenie brzydka_ona tak tak dokładnie 2 szklanki marchewki , ale ja daje 2.5 bo mam na zapasie:D chomikowanie to moja wada:D, piekłas? a studiuje sobie weekendami administracje , a dziennie historie :) a jestem z Dąbrowy Górniczej, a tak w wolnym czasie tak natknęłam się na ten temat buszując po cafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mówimy o tym samym ciescie, dodaję do niego jeszcze olej, przyprawy piernikowe, kakao, jajka, cukier no i mąkę oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postrzelałyście fochy, to chciałem poznać nowa koleżankę:) bardzo ambitnie z kierunkami:) a kiedy czas wolny dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzku:D to pieszczotliwy skrót:D ja i fochy!!!!!!!!!!!!!!!!! w życiu, niczego tak bardziej nie lubie jak niedomówień, półsłówek, półprawd bo to zawsze tylko połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
Ha super:] to to samo ciacho dla mnie bomba :D, a polewa czekoladowa na górze dopełnia w pełni cudowny smak ciasteczka.. a jakie proste w wykonaniu , skad masz przepis bo ja od kolezanki :] hehe czas wolny dla siebie , a lepiej zeby go nie było wtedy jest dobrze :]nie myśli sie za duzo, choć te pociągowe podróze do katowic troche mecza, ale i to mozna przeżyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
hehe zeby nie było skapa nie jestem , wirtualne kawałki moge rozdawac:D zatem czestuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ta polewa, delicje:D muszę zmodyfikowac mój przepis bo ja posypywałam cukrem pudrem:) a przepis mam faktycznie od znajomej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprosze Was na jakiś czas, bo znajomi za moment będą, telefonowali, że mam wstawic wodę na kawę, prawdziwą, nie wirtualną:P do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzek...słodkie;) Ty nie, ale reszta jak najbardziej, zwłaszcza ten łobuziak fajna:) muffka..dzięki za kawałeczek, ale myślę, że na taki realny tez mogę kiedyś liczyć??:P do katowic to jeśli dobrze pamiętam z 30 minut pociągiem:) wcale nie tak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
tak koniecznie zmodyfikuj polewa miodzio:D, panie burzowy a pan tez student?bo tego nie wyłapałam?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×