Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

hihi ok, jak znajde dwoch to jednego od razu Ci odstapie. Moze choc jakies minimum wymagan co do faceta mi podaj, bedzie mi latwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
hm..musi ladnie pachniec,byc zadbany,wyzszy ode mnie,uroczy ,z pieknym usmiechem i ladnymi zebami :P z blyskiem w oku:) kulturalny w miare :D:D,potrafiacy pocieszyc,rozsmieszyc,przytulac, calowac,smyrac :P i takie tam :P oczka moga byc niebieskie,ale nie konieecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
kurde ale zapodalam opis :P chyba sie za bardzo rozpisalam :P ogolnie zeby byl fajny i slodki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cierpie i nie mysle o obrazaniu sie czy cos Fajna, wyzszy,czyli tak od 175 wzwyz?:) Hmm..zobacze co sie da zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czworeczka ja to malutka jestem wiec wiesz.taki 175 z powodzeniem moze byc i wyzszy tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Burzowy,daj te kropelki i termofor na moj brzusio:( Aha,czyli mam pole do popisu hihi Ja jak zaloze obcasy to okazuje se ze jestem wyzsza od wielu facetow. Kiedys jak siedzialam za biurkiem to taki koles flirtowal,ale jak wstalam i przeszlam obok niego to byl mi do ramienia,chyba odpuscil hihi Albo nie,bo mi wlazl na profil na n-kl.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ja ale on nie pytal przeciez tylko mowil ze juz pisal,ja pytalam ale R..sobie chyba kiepsko przeczytal taa, na starosc wzrok juz nie jest sokoli.;) nie wiem czego nie przeczytalem. po osmiu godzinach w pracy zazwyczaj w tym temacie przybywa 4-5 stron. zawsze mozesz zapytac na gg. jesli nie uwazasz, ze to nie wypada. ;> deko - na nartach lub desce tez umiesz jezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
niewiele :P R.... wybacz..po raz drugi dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
biegne do kąpanka..odezwe sie za chwil kilka... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi sie topiki myla...:o Ja mam 169,jak na dziewczyne to sporo,bo zdecydowana wiekszosc moich kolezanek jest nizsza ode mnie..no chyba ze mieszkam w krainie niziołków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Wy dziewczyny, przecież nikogo tu więcej nie ma;) fajna..chwalić się proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ja - po raz drugi przeprosiny odrzucam. nie czuje sie pokrzywdzony. znow niedomowienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko, nie ma takiej opcji:) facetów to tylko kablem gonić? no pięknych rzeczy się dowiaduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czworeczka chcialabym miec tyle wzrostu :P witaj siostro czwóreczki :) burzowy 156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
R.... to sie ciesze :) cos nam kiepsko idzie to porozumienie :/ ale bede sie lepiej starala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no no jakies tutaj erotyczne podteksty czy co :P mialam isc sie kapac i normalnie sie nie da :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czwóreczka nie mowilas ze masz siostre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no dobra ,wydawalo mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×