Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość muffka
acha hehe jak ja czytam :D widać wzrok juz nie ten :) jak Ci się fajna ja zapowiada jutrzejszy dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
muffk a jutro to pracowicie..do 20 w pracy jestem :/ na 12 godzinek idem..chyba ze cos ulegnie zmianie,ale watpie..a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no młodzik:) a co?:P duchem, ciałem i w ogóle:P a ja tez uroczy:P a niebieskiego tez trochę w sobie posiadam:) dla chcącego nic trudnego:) strefy też:P dekuś..a pisałem wcześniej, bo chętnie bym się nauczył a wiem, ale nie powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
12 h kurcze długo ;/. ale dasz rade ;] a ja jutro od 8 do 18 na uczelni ;/ tez nieciekawie ale na razie organizacyjne zajeciabo dopiero rok akadem sie zaczyna wiec luzzy, pamietaj od pozadnym sniadaniu jutro :D a skad w ogóle jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
sniadanko zabiore ale czy porzadne to niewiem bo ja sie odchudzam :P obrzarstwo jest nie wskazane w moim przypadku :P CZestochowa pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
ha uroczy i coś niebieskiego ;D -- jak wymóg panny ślubnej prawda jakos tak to szło ? cos niebieskiego pozyczonego ii cos jeszcze nie stałam na kobiercu to nie wiem :D Ha fakt dla chcącego nic trudnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego no wkońcu tylko rok a wzasadzie to chyba 4 miesiace starsza jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie uczylam nikogo jeździć na łyżwach, ale mogę zacząć nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
a wiec ze mna to tak dziwnie obroniłam się i jestem Pani licencjat :D hehe to z adm i teraz zaczynam tak jakby IV rok adm czyli I uzup, a na hist jestem na trzecim :) tzn zajecia typowo organizacyjne, czyli kazdy podaje swoje rygory co bedzie wymagał co przygotowac i takie tam, czyli znów maraton bibliotekach itp. fajna ja oo bardzo dobre połaczenie mam z Czestochowa:D oczywiscie pociagowe, odchudzasz sie kurcze ja tez powinnam rzucic słodkosci :D hehe niedobre pysznosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
a Ty burzowy co studiowałes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
zawsze mozemy muffka zwolac spotkanko :P a co... no jak to przeciez ciasto marchewkowe chyba jest zdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem co tam pannie ślubnej potrzebne prócz pana młodego:P dekus to listopadowa panienka;) taka pani jesień.. a z czego Wy się odchudzacie dziewczyny? z kości na ości, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
Ha no tak bez pana młodego nie było by sensu stać tam przed samym ksiedzem :D, hehe mysle ze kazda z nas ma cos zgubic;D takie malenkie kg :D jak facet sie odchudza to mówi ze dba o forme tak mówi przynajmniej mój kolega :D fajna ja fajny pomysł z tym spotkaniem :D moze piknik ale kurde zimno ..sie robi;] no ciacho marchewkowe gdyby nie ta czekoladowa polewa i maka calkiem było by zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy przeciez nie wiesz jaka mam wage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
technologię chemiczną , hm a miałes małego chemika w dzieciństwie ;D ja jako typowa humanistka stwierdzam ze chyba nie dałabym rady na tym kierunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko mówicie, że jest co zgubić:) jeszcze nie spotkałem takiej, żeby mówiła inaczej:P fajna..no nie wiem, ale kiedyś coś pisałaś, że już tyle straciłaś:) boje się, że jak tak dalej pójdzie znikniesz:P a nie miałem takiego zestawu chemika:) to wszystko przyszło niespodziewanie, przypadkowo i spontanicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy juz 15 mniej..ale jeszcze chce zgubic :P kiedys pokaze wam fotoska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
Kurcze gratulacje ;)fajna ja super wynik, kiedyś musisz mi powiedziec jakto zrobiłas:) spontanicznie, przypadkowo:) ale kierunek chyba fajny/ przynajmniej brzmi ciekawie.. No to ja się zegnam dzieki za przyjecie do topicowej rodziny :D, kurcze i od jutra znów sie zacznie cały tydzien zły :/ dobranoc buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
muffka jasne.zajrzyj do nas jeszcze :) milego dzionka jutro no i kolorowych snow dzisiejszej nocy :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy raczej dotrzymuje slowa :P chociaz z drugiej strony to sie zastanaowie,w koncu nie moge Cie narazac na koszmary nocne :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa ja sobie siedze i marzne. Ogladalam tv a teraz zaczal mnie brzuch bolec i trzeba bedzie klasc tylek do spania:( To byl fajny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
bidulko Ty,jakas tablete wez sobie..widzisz burzowy juz futerka nie dal i marzniesz :( oj nie dobry on..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach było bardzo fajnie i ciekawie:) niczego nie żałuje i ciesze się, że tak się skończyło:) wpadaj do Nas często:) dobrej nocy:) a tam koszmary nocne:P lubię horrory, także niczym mnie nie zaskoczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka...już biegnę z kołderką:) a na brzusio nie mam pomysłu:/ oby prędko przestał bolec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy no dobra,w takim razie obiecuje ze kiedys pokaze..na maila wysle stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-dzieki😘 Chyba bez tabletki sie nie obejdzie. I ja tez zaczynam sie odchudzac:) ostatnio pare kilo mi spadlo ale pewnie wrocily na swoje miejsce;) swintuchy;) brr....chyba sobbie znajde faceta na okres jesienno-zimowy,takiego tylko do grzania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czwóreczka znajdz mi tez takiego,ale nie tylko do grzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×