Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

brzydka_ona "z ta emotka kojarzy mi sie R.... tacy sa do siebie podobni" pardom? troche mnie nie bylo. nie wiem o co kaman? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce30.
Stopka mi sie Twoja R nie podoba baaaardzo i choć licze do 1-to złośc nie mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce30.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 bardzo śmieszne:) zmień Wisłę na inną druzynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwa w garsonce 30.
ech już chyba nie bedzie zaśmiecania:( Wkurzona walcz ze mną o zmianę stopki ,bo jest obrażana moja Wisełka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce30.
Żartuje człowieczku R i nie sprowokujesz mnie do awanturybo jestes wirtualny,a co wirtualne to nieprawdziwe:) oczywiście przypadkowa stopka:O papapaapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce30.
idź świnie pasać koczkodanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to sobie tlumacz, a raczej niech ten psycholog/psychiatra dalej tak ci wkreca. ja istnieje i dobrze o tym wiesz. ale jesli terapia ci pomaga, to tak pisz sobie dalej. nie bylo moim celem wszczynanie awantury, stwierdzam tylko fakt - jestes zalosna. :) mozesz sie nie zgodzic, ale mojej opini nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce30.
walnij się łbem w dzwon na Wawelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legła Warszawa
Legia to frajernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje podszywy były) taaa jestem żałosna a Ty świetny nie znamy sie realnie wiec nie pisz mi ze sie znamy:O nie istniejesz panie R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie tematu, bo niejeden juz rozpiepszylas. nie rob syfu wszedzie gdzie sie pojawisz. zaczepiasz mnie, a ja nie wiem - po co? nie napisalem slowa jak mialas w stopce cos o rozbijaniu pewnego wina. nie odpisuj. wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh cały Ty masz durną stopkę na temat Wisły i nie pisz ze przypadkowo,potem dowalasz że jestem żałosna i piszesz o psychologu. Prawda jest taka R ze ja nie umiem z Toba rozmawiać bo jesteś zaślepiony nienawiścią do mnie(*psycholog tak mówi)sama myśl o tym że mnie ktoś lubi powoduje u Ciebie złość. Uwierz mam ochotę czasem Cie rozdrażnić,ale wiem ze jesteś nieobliczalny i będziesz wklejać nasze PRYWATNE ROZMOWY Z GG i ..masz moje nagie foty:) wiec Cie unikam:) wszystkie pomarańczowe złośliwe to nie ja...wiec nie atakuj mam 5 nicków bo mam to gdzieś ...to tylko forum pozdrawiam odpisałam bom gópia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuniaaaaaaaaaaaaa
nie znacie się relanie a on ma twoje nagie foty? Dałaś mu sama czy podglądał cie i sam zrobił:O? szkoda, że nie ma na to paragrafu..faktycznie psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii nie psychol dałam foty bo mi coś odpierdoliło jak mnie lubicie to nie piszcie o mnie i o R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że Legia się na Zygmunta dzwon i Wawel powoluje skoro to symbol Krakowa? to aż zbyt piękne aby mogło być prawdziwe, że Legia polubiła Kraków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że jeszcze nie ma jak długo Wisła wstęgą Kraków opasała tak długo Legia coś tam będzie robiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tego deko nie znam. ;) stopke ustawilem w przyplywie radosci, po niedawnym wygranym meczu ligowym. nie chcialem specjalnie nikogo draznic. niespecjalnie tez. dzis kolejne zwyciestwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie znamy sie realnie wiec nie pisz mi ze sie znamy \" \"Prawda jest taka R ze ja nie umiem z Toba rozmawiać bo jesteś zaślepiony nienawiścią do mnie(*psycholog tak mówi)sama myśl o tym że mnie ktoś lubi powoduje u Ciebie złość. Uwierz mam ochotę czasem Cie rozdrażnić,ale wiem ze jesteś nieobliczalny i będziesz wklejać nasze PRYWATNE ROZMOWY Z GG i ..masz moje nagie foty\" zmien psychologa, bo ten cie oszukuje. nie znamy sie, ale ty wiesz ze jestem nieobliczalny. co jeszcze o mnie wiesz? Znasz mnie lepiej niż ja siebie? Widziałaś mnie na glebie? Znasz upadek i cierpienie? Znasz każde wydarzenie? Które miało wpływ na mnie? Znasz mnie lepiej niż ja klaunie? (kłamiesz) Chcesz by twa wyobraźnia mogła cię oszukać Znać R to sztuka wystarczy R poczytać. jestes mi obojetna. dawno bym o tobie zapomnial, gdyby nie twoje posty, ktore przyprawiaja mnie o mdlosci. zrobilas z siebie meczennice, bita przez meza, a ze mnie potwora. piszesz jak bardzo mnie nienawidzisz. ja mam cie po prostu w dupie. mam gdzies czy ludzie na kafe cie kochaja, czy nienawidza. mam o tobie swoje zdanie i go nie zmienie. caly czas piszesz ze to tylko wirtual. i w tym wirtualnym swiecie tak bardzo sie mnie obawiasz? predzej czy pozniej ludzie sie na tobie poznaja. \"dałam foty bo mi coś odpie**oliło jak mnie lubicie to nie piszcie o mnie i o R\" to zdanie dobrze cie podsumowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O polecam Panie R swojego psychologa.Ty mnie znasz na podst postów paru rozmów na gg.@ od lipca uświadamiasz ludzi jaka to ja zła jestem suka. Znowu wypisujesz o tym ze mnie mąż bił. Heheh oczywiście ze wiem ze jestes nieobliczalny,pomyliłeś na tym topiku Tusi z Turkusową....i kazałeś jej z tego topiku spierdalać:O Hmmm czyżby Turkusowa Cie olała,wiec już jest zła? Słuchaj ja nie mam Cie w dupie,ani nie nienawidzę...drażni mnie to że przekrecasz fakty itd.poprostu Cie nie znam. Dla mnie nie istniejesz nie znam Cie realnie nie znamy swoich nazwisk itd.Na pewnym topiku napisałeś\'\'uswiadomie ludzi z kim piszą moja teczka jest pełna\'\':OTo Ty sie wczułeś w kafe...a ja durnie sie bałam Ciebie.Teraz mi sie chce z tego smiać,ale pare msc temu nie bawiło mnie wyzywanie przez Ciebie. Kobiecie która Cie zechce kupie tv plazmowy :)jeden warunek musi Cie chwalić,bo jesli skrytykuje może znaleźć sie na moim msc:) Mam rycerzyka już który mnie broni....wiec jest mi obojetne co o mnie piszesz.Mam tak zjebaną opinię na forum ze już nie jestes mi wstanie zaszkodzić.Buziaczki...pewnie odpiszesz choć podobno dla Ciebie kafe nie jest całym światem. Ech człowieku za bardzo sie wczułeś ...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowanie pewnej osoby na tym forum skojarzyło mi się z tytułem pewnego dosyć starego filmu – „Ślepa Furia”. Pewien osobnik tutaj, od dosyć dawna zachowuje się właśnie jak taki ślepy furiat. Co jakiś czas wymachuje dookoła mieczykiem, próbując zadawać precyzyjne cięcia. Kiedy tylko pewna osoba poczuje się troszkę pewniej, zaczyna się cieszyć, pisać na luzie – on znowu atakuje. Ale ten „samuraj” jest samoukiem, wyuczył się kilku ruchów, ataków i ciągle je powtarza. Do tego z mistrzostwem ma to niewiele wspólnego i po drodze stępił już swój mieczyk, uderzając co rusz o twardą skałę, która może i się kruszyła, ale swoja formę zachowała. Był tak zaślepiony nienawiścią, że nie potrafił nie ciąć, nie wymachiwać, ignorować. Po drodze dorobił ideologię do swojej samotnej krucjaty – jestem obrońcą uciśnionych kafeteriuszy. Ten tyran, ten despota, to samo zło – ta kobieta. Dobrze mieć jakiś cel w życiu. Więc walczył i dalej walczy z wiatrakami. Za każdym razem opada z sił od tego wymachiwania, ale znów je zbiera i tak w kółko. Ile Ci jeszcze starczy sił błędny rycerzu w tej samotnej walce? Żebyś chociaż robił to dla jakiejś wybranki swojego serca, a nie z poczucia urażonej dumy. Pewne rzeczy bolą, ale czas zakopać wspomnienia i przestać się ciągle oglądać za siebie. Prawdziwą oznaką, że ma się kogoś głęboko w poważaniu jest całkowita obojętność wobec takiej osoby. Potrafisz to zrobić? Potrafisz już nie siepać i wpadać w furię, jak tylko „zło” pojawi się na horyzoncie? Bo „zło” ma to już do siebie, że istnieje i lubi podkreślać, że jest i jest całkiem pociągające. Ze swej natury, jak to „zło”. No a ludzie są tylko ludźmi i ulegają pokusom, tak więc nawet ta „najgorsza z najgorszych”, to „zło wcielone”, ta „niecna osoba” – Ona też ma swoich wyznawców. I będą przy niej trwać - oczywiście pod wpływem złego uroku, który rzuciła, bo jak wszyscy już wiedzą to jest czarownica ;). Tak, to ja Czarny Rycerz, obrońca kobiety upadłej etc. Przestań Panie R, to jest Twój obraz, stworzony przez Ciebie. Każdy ma własny, dosyć tego uświadamiania. Dla Ciebie ta kobieta jest żałosna, inni powiedzą, że jest sympatyczna, a ja ją zwyczajnie podziwiam i darze serdecznymi uczuciami. I nikt nikogo nie przekona. Daj spokój, to już nie ma sensu. Pora odpocząć, po co powtarzać ciągle to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z psychologa nie skorzystam, nie jest mi potrzebny. zapomnialas tez o rozmowach telefonicznych. za ktore chcialas zwracac mi pieniadze. z TV sie spoznilas. znow piszesz do mnie na gg chociaz mnie zablokowalas. piszesz tez tu. zablokowalem cie na poczcie i mam spokoj. turkusowa mnie nie olala, nie bylo takiego tematu. sprawa jest juz wyjasniona. a ze ty nic o tym nie wiesz.. nie chce mi sie szukac, ale napisalas - \"nienawidze cie bardziej niz bylego meza\" cos w tym stylu. boli cie moja stopka? to nie patrz. baw sie dobrze. zegnam. Brzydal - ladnie napisane. widac ze jestes inteligetny(nie tylko na podstawie tej wypowiedzi to pisze). poznales juz pewnie opinie jednej strony, reszte \"wiesz/domysliles sie\" z obserwacji. moze jakbys poznal, opinie drugiej strony, to mialbys skojarzenia z innym filmem. niestety jej nie poznasz. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej drogi R Każdym swoim postem do mnie potwierdzasz moje słowa jesteś mciwym ludzikiem hehehe gdybyś miał jaja to wszystkie wąty wyjaśnił byś mi na gg lub przez tel,ale Ty wolałeś w lipcu w parować na kafe i urządzić na mnie polowanie :O i znowu kłamiesz Ty mi wypominałeś ze za duzo gadałam przez tel,a rozmowy z UK są drogie:O Brzydal wszystko wie bo czytał Twoje posty z resztą nie tylko On byś światkiem nagonki. zniknij koszmarze z gg. \'\'boli cie moja stopka? to nie patrz.\'\'--to działa w obydwie strony,denerwują Cie moje posty to nie czytaj :) Game over panie R .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×