Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

dajmy na to ze moge :P nie denerwuj sie na mnie..ja juz taki charakterek mam :P a zwlaszcza kiedy jestem rozczarowana.a dzis jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie kochana :P nic z tych rzeczy.po prostu jak jest pilne zamowienie i goni termin to trza podgonic i sie zostaje np 2 razy w tygodniu na 12 godzinek,a tak normalnie to po 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydulko jeszcze w niedziele bylo okey..wczoraj tak sie popierniczylo i jest jak jest..trzzeba przeczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pomysl sobie, ze jestes wielka, pracujesz, utrzymujesz sie sama a nie na garnuszku u rodzicow, jestem pewna, ze wiecej jest w tobie takich rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys burzowy mi napisal ,cytuje: "czy ja wiem czy fajna.." nawet On nie uwierzyl w te moja fajnosc... mysle ze jestem fajna,jak kazdy na swoj sposob..wiadomo nie dla kazdego,ale w koncu nikt nie jest idealny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje..jedyne co jest nie fajne we mnie(znaczy moze nie jedyne,ale takie najbardziej niefajne),to chyba wlasnie te sklonnosci do dolkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolek mowisz? oki, czasem trzeba siegnac dolka, zeby sie od niego odbic, popatrz na to , jak na grunt pod nogami, a to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,zadko wezme cos tak serio do siebie,zwlaszcza z forum :P ale zdarza sie a b urzowy to fajny człek,nawet jesli nie wierzy :P buziak for him :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna dziewczynka, a i ten buziak dla burzowego, tak powinno byc, ze o nieobecnych albo dobrze wypada mowic albo wcale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze,dosyc tych moich uzalan :P opowiadaj jak tam po przyjezdzie Twojego mężczyzny bylo..jaka niespodzianke w koncu sprawilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przylotem mieli przejscia bo z powodu mgly zamkneli Pyrzowice, cale szczescie, ze wyladowali w Krakowie bo inaczej to zostalaby im Wawa lub jeszcze dalej na polnoc:D z Kraka przewiezli towarzystwo autokarami do Pyrzowic, Moje Kochanie wtoczylo sie do domu i rozchorowalo sie, z wlasnej glupoty, tak po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×