Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

_____ R.... brzydka_ona "z ta emotka kojarzy mi sie R.... tacy sa do siebie podobni" pardom? troche mnie nie bylo. nie wiem o co kaman? _______R.... juz wyjasniam, co autor mial na mysli:D z ta ;) emotka kojarze Ciebie bo czesto podsumowuje Twoje wypowiedzi, ona, ta emotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo za zamieszanie na tym topiku ale po 4 msc ciągłych bluzgów mam już dość Pan R już chyba mi da spokój a ja jemu. 🌼sorry fajne chłopaki i fajne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami🖐️ to jest forum wiec tyle roznych wpisow ile uzytkownikow, kazdy ma prawo do swobody w wypowiedziach tylko po co tyle wulgaryzmu, nikomu sie to nie przysluzy... mam nadzieje Kobietko, ze dadza Ci troche spokoju, ludzie juz tacy sa, musza o kims gadac, dzis o Tobie, jutro o mnie a pojutrze o kims zupelnie innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R przestanie inny zacznie:O zdystansowałam sie do tego i mi lepiej ;) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef nie śpi – szef odpoczywa. Szef nie je – szef regeneruje siły. Szef nie pije – szef degustuje. Szef się nie spóźnia – szefa zatrzymują ważne sprawy. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami – wychodzi z przekonaniem szefa. Kto ma przekonania szefa – robi karierę. Szanuj szefa swego – możesz mieć gorszego. Szef nie wrzeszczy – szef dobitnie wyraża swe poglądy. Szef nie drapie się w głowę – szef rozważa decyzje. Szef nie zapomina – szef nie zaśmieca pamięci zbędnymi informacjami. Szef się nie myli – szef podejmuje ryzyko. Szef się nie krzywi – szef uśmiecha się bez entuzjazmu. Szef nie jest tchórzem – szef postępuje roztropnie. Szef nie jest nieukiem – szef przedkłada twórczą praktykę nad bezpłodną teorię. Szef nie bierze łapówek – szef przyjmuje dowody wdzięczności. Szef nie lubi plotek – szef uważnie wysłuchuje swoich pracowników. Szef nie ględzi – szef dzieli się swoimi refleksjami. Szef nie powoduje wypadków drogowych – szef ma kierowcę. Szef nie jest uparty – szef jest konsekwentny. Szef nie kłamie – szef jest dyplomatą. Szef brzydzi się wazeliniarzami – szef premiuje pracowników lojalnych. Szef nie toleruje sitw – szef szanuje zgrane zespoły. Jeśli chcesz żyć i pracować w spokoju – nie wyprzedzaj szefa w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie porobiło.. kochani nie kłóćcie sie..po co to wszystko a wogole gdzie burzowy??niech on zaprowadzi tu porzadek jako gospodarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydka - wszystko pieknie wyjasnione. ;) musisz miec ostatnie slowo. postawic na swoim. czytasz to co chcesz przeczytac, nie to co jest napisane. czy nazwanie cie klamca, to zemsta? oklamalas mnie, prawda? czy napisanie ze jestes stara raszpla to zemsta? dla mnie nia jestes. jestes nieatrakcyjna. z twarzy nie wygladasz na 30 lat, tylko 40 minimum. to jest moja opinia i moje zdanie i mam go prawo wyglaszac. napisalas ze jestem gruby. zgadzam sie mam nadwage. nie jestem z tego zadowolony i pracuje nad tym. dla siebie, dla lepszego samopoczucia i zdrowia. nie dlatego ze tak napisalas. bo wiesz gdzie mam twoje zdanie. odwracasz kota ogonem. cale 4 miesiace specjalnie wchodzilem na kafe i szukalem twoich postow i tematow, zeby napisac - jaka zla kobieta z ciebie? LECZ SIE. podkreslalem juz pare razy. twoje posty mnie nie denerwuja, tylko przyprawiaja o mdlosci. a to roznica. sama przyznajesz sie ze chcesz mnie rozdraznic. \"Uwierz mam ochotę czasem Cie rozdrażnić...\" nic nie bede z toba wyjasnial. ani w meilach, ani na gg, ani telefonicznie, ani na kafe. dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu. z koniem kopac sie nie bede. nie bede tez stal i mowil ze deszcz pada, jak mi bedziesz w gebe plula. ignoruje cie, dopoki nie zaczniesz znow o mnie pisac klamstw. gdybym ja byl ojcem, to kazda wolna chwile, wolalbym spedzic z dzieckiem niz siedziec na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie, ze setna strona topiku a tu nikogo nie ma:-P a jak juz jestesmy przy torcie to moze Was rozsmiesze:D ostatnio powiedzialam mojemu Kochanie, ze na jego urodziny w listopadzie zamowimy duuuuuzyyyyyy tort, on odparl, alez sloneczko po co od razu taki wielki, jak to po co duzy, bo na malym wszystkie swieczki sie nie zmieszcza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka - trzeba bylo zadzwonic. ;) dotrzymalbym Ci towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz sie mam w dupie jak dla Ciebie wyglądam i kim dla Ciebie jestem wszystkim sie podobam tylko nie Tobie. Żenujący duzy człowieczek z malutkim sprzecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posty dalej bede pisać. pisze przeważnie o durnych facetach,skoro Cie dotykają to są jakieś temu powody. Pisz sobie na forum o mnie co chcesz..tak jak juz wczesniej napisałam nie znam Cie,a tylko słowa od bliskiej osoby mogą mnie zaboleć. Braw Ci nikt nie bije za Twoje chamskie zachowanie,chcesz to mnie oczerniaj..pisałam z wieloma facetami,wszyscy widzieli moje aktualne foty...tylko Ty biegasz po forum i na mnie bluźnisz wyzywasz i pouczasz. Gdybys w lipcu nie wparował na forum juz dawno bym o Tobie zapomniała,bo byłeś jednym z wielu ps M👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyyy😴 boshe, ale ten czas goni, moja cora skonczyla rano juz pol roku❤️ a Wy sie znow szarpiecie? ja gdybym miala ciagle myslec o swoim ex a nie bylyby to same dobre rzeczy to chyba bym wpedzila sie do grobu:O no ba, staram sie byc na tyle elegancka zeby wcale o nim nie myslec, a co dopiero myslec o nim zle, bylo, minelo, oby nie wrocilo:O a co to za maly sprzecik? mini radio tranzystorowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydka ...chodziło mi o antenkę od radia;) No własnie pan R nie jest mściwy:)w przeciwieństwie do Niego mi nie przeszkadza ze Ty czy Fajna ja Go lubiecie..... ech faceci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzcie mi, ze ignorancja bardziej boli niz takie utarczki slowne, slowa to emocje a tam gdzie emocje to i uczucia, nawet takie ambiwalentne... moj tata, zawsze powtarza, nie ruszaj gowna bo gowno smierdzi, kopniesz bedzie smierdzialo jeszcze bardziej:O wypisz wymaluj moj ex:O, od kiedy z rozbrajajacym usmiechem zyczylam mu szczecia i zeby znalazl sobie lepsza ode mnie bo na taka tylko zasluguje, tez to ja bylam w zwiazku ta zla i niedobra wiec po kiego ma sie ze mna meczyc, szczesliwej drogi juz czas...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, nie chce opowiadac sie po zadnej stronie, daleka jestem od pouczania kogokolwiek, nawet nie znam Waszych imion, a co dopiero gdybym miala mowic jak macie zyc... nie lubie tylko kwasow:O obrazania:O na co dzien nie mowiac juz o necie, kiedy tzw.anonimowosc stwarza taka mozliwosc... daliscie sobie po razie i hilux:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami Brzydka ...chodziło mi o antenkę od radia sami:D od radia CB to ja mam taka grubsza i dluzsza:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topra:P ide nakarmic dzidzie, pod prysznic i trzeba by troche przewietrzyc moja grype, swieze powietrze dobrze jej zrobi:P milego dnia dla Was🌻 wychodze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×