Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

jestescie jeszcze?? brzydka :* burzowy :* ( zeby ni e bylo ze na koncu :P ) czwóreczka :* R___ :* deko :* Tusi :* muffka:* wkurzona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zobaczyc te oczka.pokazcie :P nie badzcie tacy :P R____ niewiem czemu czuje sie glupio.. czasem czuje sie jak..hm...chyab jak dziecko ..ogarnia mnie wrazenie ze jestem w porownaniue do ws srednio "mądra" (albbo za malo inteligentna) i ze wszyscy gdzies tam tak uwazaja :/ moze to smieszne,ale czasem wlasnie takie mam poczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups cos sobie chyba zle przeczytalam :P hihi..chyba o zdjecie chodzilo z jakiejs afery,ale nie jestem w temacie :P a oczy to byly kolegi R___ ponoc dobrze mu z nich patrzy :P Ps.jestem chetna by sie w nich przjrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś zoo mi się tu zrobiło: najpierw jastrzębie, teraz niedźwiedzie:) a ja szukałem tu tylko fajnych dziewczyn;) czesc fajna, czwóreczka 🌼 a gdzie starsze królewny: dekuś, tusi, setunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś zoo mi się tu zrobiło: najpierw jastrzębie, teraz niedźwiedzie a ja szukałem tu tylko fajnych dziewczyn kolego to co mam sobie isc?:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu ale takiego misia albo kotka to mozna wytarmosic:p podrapac za uszkiem a jak nas wkurz to ciagnac za ogon,wtedy bedzie wsciekly hehe Wyprobowalam to na moich mruczkach:P jak bylam mlodsza Czesc Burzowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i fajnie,co?:D Jutro mnie kolega odwiedza,ciekawe czy nadal bedzie mi pewne propozycje skladal :D ale bedzie smiesznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-czarno bo noc:D czesc😘 Hmm..nie wiem czy zagrozenie,ale jak obce samce na terytorium wkraczaja to kazdy zwierzak czuje niepokoj;) choc Burzowy to..Burzowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka Niedzwiedziu,nie zygaj do Burzowego to fajny chlopak jest i wszystkie go tu bardzo lubimy czwóreczka ale ja nic nie mam do niego...po prostu sie pytam tylko :):):) zona nawet bym nie smiał cie o to prosic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×