Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

___________Autorze :) czuję sie tu jak persona non grata, wiedź, że moja obecność na Twoim topiku dobiega końca, nie trzeba się siłą mnie pozbywać, wyjdę dobrowolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka nie przesadzaj :) napewno nie jestes non grata:) --- za stopke dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka...a co to znów za pomysły, że mnie opuszczasz?:( dekuś...a wiesz, że pisze właśnie do Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka_ona__________znasz jakiegos dobrego masażystę:Pbo ja niestety nie:( a udziki tak bolą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi___________tak!!!!!!!!!!!! mój nazywa sie traumeel ' s heel maść i świetnie sobie radzi z takimi rzeczami:D mam jeszcze drugiego, bardzo osobistego, ale tego nie polecę:classic_cool:w jednym i w drugim przypadku przed uzyciem zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a juz myślałam że masz kogoś dla mnie no ale cóz musze obejść się smakiem:P. A ulotke poczytam przed spaniem. jak bedziesz słyszała że ktoś szuka pracy jako masażysta :Pto wiesz...niech odezwie się na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę aby burzowy dał się namówic na prywatnego masażystę, jestem u niego przegrana:PWcześniej już trochę flirtowaliśmy i nic z tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde gdzie, kiedy, za ile???:PNie czytałam wszystkich waszych wypowiedzi, jedziecie z tym ''koksem'' ostro.. Chyba będę miała lekture przed spaniem:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. widze ze zapomnieliscie juz o mnie ... :/ ech... nie spodziewalam sie ... tusi zdarza mi sie wlezc na inne topici no i akurat spotykam Ciebie :P to znak ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi do mnie wpadnij na masaz :P mam do tego lapki :) naprawde..(oczywiscie bez jakichs sprosnych skojarzen :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P11
Szukaj po różnych zajęciach hmm... chociażby w domach kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona_______Ty to potrafisz zamieszac na forum:classic_cool: burzowy___________trzeba było lubczyku zadać i chciałaby, chciała:P fajna_______rybenko sprawdź poczte:) za półtorej godziny poczęstuję Was wirtualnym sernikiem, krakowskim, dla niewtajemniczonych to taki z kratka:P prawda__________ zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P11 _______ poprosze o bliższe info o tych domach kultury, bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×