Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

ludzie.. wy nie pracujecie? ;) ja sie juz zegnam czule, z odrobina ironii. pa pozdrawiam brzydka i ladna. ;) przekazcie ze bylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc .. brzydulka :* R___ :* burzowy :* tusi :* czwóreczka :* R___ a mnie to juz nie pozdrowisz ?? :( ale jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy no witaj w koncu :) gdzies Ty sie podziewal tyle czasu,nawet nie zagladasz cos ostatnio ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałem trochę za Wami zatęsknić:) także dziś już jestem:) kto chętny na wyjście na kawę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym slowem odpoczac od nas musiales :P hehe nie martw sie,tutaj ostatnio pustki wiec nie bedziesz musial moze odpoczywac :P hihihi ja moge isc na kawe:P tyko ze nie pijam kawy :) ale cos innego zawsze moge wyoic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to powiedziałaś:P ja też nie lubię kawy, ale tak się mówi:) w takim razie na herbatę albo coś zimnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz mnie opić i wykorzystać?:P ja jutro do pracy, więc nie możemy zbytnio szaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty,nie smialabym :P podejrzewasz mnie o wykorzystywanie??no nie! :P ja nie z tych :) nie pekaj :) tez jutro do pracy,zreszta osobiscie zadko pijam w ogromnych ilosciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tak mówią:P a potem zmieniają zdanie:P ja nie pękam, no gdzie:) późno już dziś, nie dam rady przyjechać do Ciebie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekuś:) jak to jest, że nie lubisz, a pijesz?:) ktoś Cię zmusza... odkryłem tą zagadkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama siebie czasem nie rozumiem, lubie kawe poranną:D a potem to tak pije bo pije, czasem pije zamiast jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekuś....dlatego też wczoraj nie chciałaś gadać ze mną, już wiem wszystko przez tą pokrętność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam włączenego gg, a jak włączyłma to Ciebie nie było:o jakbym była to bym gadała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli faktycznie tak uwazasz,to moj kontratak raczej na nic sie zda...:P nie jestem jak wszystkie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna - Ty masz 58 lat, to Twój rocznik, czy tez taka liczba bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×