Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anileeee

znowu mnie nachodza mysli co ona takiego miala ze z nia jest

Polecane posty

Gość anileeee

imyslalam ze mi przeszlo ale wczoraj znow sie poryczalam mam juz dosyc tego jak sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anileeee
5 mc sie mecze:o nienawidze siebie za te mysli to i tak do niczego nie doprowadzi niczego nie zmieni a ja sie zadreczam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie79
anileeee a czemu wy nie jestescie razem tylko on jest z inna jak dlugo byliscie razem i co sie stalo ze jest teraz z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anileeee
ja wrocilam do siebie do Polski on do siebie nasze kolejne spotkanie to byla wielka niewiadoma ale tak wyszlo ze znow sie spotkalismy ale on juz byl z inna:O poznalismy sie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po sprawie
takie myśli mają zazdrosne i mściwie osoby:) co ona ma że ja nie mama:O matko w zyciu tak nie myślałam:O to zakrawa o mnaipulacje- bede miec co ona to mnie zechce i zaczyna sie: tak smao sie maluje. udaje jej cechy charakteru, ktorymi on sie zachwyca np skromnosc:O jak kazdy zna ją z głosnego bardzo nieskromnego zachowania, tak aby zwrocic na siebie uwage..:O dzis było w rozmowach w toku o takiej jednej.. Ala 40 lat.. Ale pałała nienzwiscią...az dręczyła o kase matkę nowej zony swojego ex:O ten czyn juz poakzuje ze babie z zawisci i zazdrosci mozg zjadło! I co dziwne nikt jej nie uponial! ex jest w nowym zwiazku, ale bez pracy wiec jak ma placic? a ona ma 2 dzieci i tez ma nowego faceta- gruby brzuchol ma..jesc potrzebuje.. czyli co? nie umie zjesc kromki mniej by dzieciom starcyzlo? nie pracuje on? jak to z nia jest. wiec jedzie na tym samym wozku.. Bardzo wredne to babsko.. zawistne jak wszytskie Alki ktore poznałam w zyciu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×