Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatuszek czerwony

Obrzydliwa opalenizna

Polecane posty

Pozwalam sobie zalozyc ten topik bo mnie to strasznie ciekawi- coraz wiecej widze opalonych lasek. Sa tak zjarane ze do przesady!do tego czesto ufarbowane wlosy w wulgarnym kolorze, no i ta odstraszajaca opalenizna! czy wy jestescie slepe i nie widzicie ze wygladacie obrzydliwie? rozumiem, sa wyjatki ktorm jest ladnie w takich odstraszajacych barwach no ale reszta? dlaczego lubicie sie tak ubrzydzac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadrosc ci
Bo nie mozesz sie opalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj mnie
o boze, ja czy chce czy nie w lato zawsze jestem raczej mocno opalona, nie chodze na solarium, po prostu slonce lapie mnie bardzo szybko i od razu na brazowa, to co mam zrobic, zeby nie byc krytykowana przez takie panny jak Ty, lazic w dlugich spodniach i bluzkach z dlugim rekawem, a na glowe kapelusz w lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
bo jest taka choroba która się nazywa tanoreksja czy jakoś tak i polega na konieczności chodzenia do solarium. tak jak anorektyczki nie widzą że są chude jak szkielety tak one nie widza że są spalone na węgiel. a no i są osoby aktywne na świeżym powietrzu mające cerę która szybko się opala i takie osoby nie ma siły będą strzaskane na heban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehahahahah
"jasna szlachetna"... dobre :P Że jak niby opalona, to gorsza? Jak ja nie lubię takich lasek, jak już inna, to gorsza :O Każdy ma swoje ciało, może wyglądać jak chce. Po co od razu krytykować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc ludzi na forum uwaza,że opalenizna jest obrzydliwa,tipsy tez sa beeeee,grube jest brzydkie i chude też,kto nie wklei jakiś link z ciuchem to jest koszmarny a głowe daję,iż większość wypowiadajacych sie, to dziewczyny w bazarowych ciuchach,żołtym blondem na głowie i brokatowych tipsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj mnie- sa osoby ktore wygladaja ponentnie z opalenizna i chyba wlasnie te szybko sie opalaja. Mowie o tych laskach co z natury sa biale a przesiaduja godzinami na solarium i robia z siebie maszkary typu- kruczoczarne wlosy i skora w barwach wojennych. Albo platynowe blondyny to chyba najgorszy koszmar jaki moze byc haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mocna opalenizna osób
o ciemnej karnacji, duzo przebywających w ruchu na swiezym powietrzu to coś innego niż pomarańczowa opalenizna po przedawkowaniu solarium :o Ogólnie podoba mi się opalone ciało, ale nie spalone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj mnie
no wlasnie ja w lato zawsze jestem duzo na swiezym powietrzu i to w ruchu, absolutnie nie leze plackiem i sie nie opalam. A zawsze slysze komentarze takich wlasnie bladych mimoz: byylaaaasss na sooolaaaarrrriuuuuummmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie miala byc krytyka ale zdziwienie...Jest tyle pieknych dziewczyn ktore sie tak ubrzydzaja i postarzaja taka pomaranczowa skora! czasami widzialam u niektorych takie wstretne plamska .Fuuuuuuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli któraś z was miała by ochotę zostać trendsetterką i mieć możliwość otrzymywania darmowych kosmetyków (to wcale nie jest trudne;p) to proszę o kontakt na maila: miska@poczta.pl-prześle zaproszenie-to jest całkowicie darmowe, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvgd
ja za to lubie sobie olezec plackiem na sloncu:P humor mi sie poprawia:) owszem jestem opalona ale wystarczajaco...aha no i na solarium nigdy nie bylam;) opalenizna to dla mnie tylko w lato bo po co w zimie skoro i tak jestem wyubierana po sama szyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×