Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiega strachow

Wiecie... On byl chyba idealem

Polecane posty

Gość ksiega strachow

wiem, ze po rozstaniu, zwlaszcza kiedy to sie kocha a zostaje porzuconym, pojawiaja sie sklonnosci do idealizowania eks do granic mozliwosci... Ale teraz stwierdzam juz chyba na sucho ze takiego czlowieka ciezko bedzie spotkac ponownie... Jedyna jego wada bylo to ze przestal mnie kochac :( ale i tak do konca zachowywal sie wobec mnie fair. Nie mam do niego zadnego zalu, pretensji- co rowniez mnie dziwi, bo przez pierwsze tygodnie bylam wrakiem...:o I co.. nadal zycze mu jak najlepiej bo wiem ze na to zasluguje.. I doskonale wiem, ze jego przyszlej partnerce niczego nie bedzie brakowac... jesli tylko bedzie potrafila to docenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez jest idealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah Jessica Parkwr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie........
nikt nie jest ideałem i całe szczęście bo byloby strasznie nudno ;) a z perspektywy jakiejkolwiek wszystko wyglądać moze lepiej albo gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż skoro był do końca fair- to chwała mu za to - bo rzadko który potrafi zachować się jak chłop a nie jak trok od kaleson najgorzej , że skoro ustawił wysoką poprzeczkę- ciężko innemu będzie go strącić w niebyt ale nie martw się- może jeszcze inny ideał znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×