Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mama słów

1200 brutto-rece opadają!!Jak długo jeszcze bede bez pracy?

Polecane posty

Gość Mar 30
Zyjemy w odmiennych krajach chyba. Zreszta jednym sie udaje innym nie.Moze jakbym mial prace za 2000 tez bym sie dziwil wypowiedziom na ty forum.W Poznaniu nie proponuja zadnych wielkich pensji nawet dla osob ktore pracowaly w renomowanych firmach i maja doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Wiktorze, że znowu nerwy ci puszczają. W twojej sytuacji to całkiem zrozumiałe. Zachwalasz piramidę finansową jako świetny biznes, cóż... Przecież każdy z forumowiczów wie, że Intway to żałosna piramida a ty sam masz opinię niezrównoważonego oszusta! Wiktor to oczywiście nasz bezrozumny Pomysłodawca vel Multi Level Marketing:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 79
Mar 30 , ja też byłam bezrobotna i to dość długo. Jak napisałam wcześniej w pierwszej firmie zarabiałam 1000 zł. Nie wiem jakie są zarobki w Poaznaniu dlatego zaznaczyłam ile zarabiają znajomi w Warszawie. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka i niech nikt z tego forum nie poczuje się urażony za to co napiszę. Czytałam forum od początku i wiem że wiekszość z was ma doświadczenie i wykształcenie ale u mnie w pracy bywa tak. Szukamy np sekretarki. W ogłoszeniu zawsze podajemy wymagania np Angielski, doświadczenie znajomość programow itp. Szef zakłada ze zaplacimy 2500 netto nowej osobie na okres probny. Niestety zglaszaja sie osoby ktore jak sie potem okazuje nie potrafia sie nawet przedstawic po angielsku ze o obsludze sprzetu biurowego nie wspomne. Panny zaraz po ogolniaku zapytane ile by chcialy zarabiac krzycza zazwyczaj 3000 na reke. To jest smieszne. Smieszne wymagania ludzi bez wyksztalcenia, wiedzy i doswiadczenia. Wiem ze nawet mlode osoby zasluguja na szanse dlatego jezeli dziewczyna nie spelnia wymogow chcemy jej dac szanse i nauczyc ja tego i owego ale nie zaplacimy 2500 netto osobie ktora nie ma pojecia o pracy wiec zanizamy stawke do 1500 netto i co ... i słyszymy ze za takie pieniadze nie chca pracowac Smiesza mnie ludzie ktorzy kłamią w CV, nic nie potrafią i potem lamentują że zarobki niskie proponują. Jeszcze raz zaznaczam że to nie bylo skierowane do nikogo z tego forum . Ot taki przykład z mojej pracy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Oki 79. U nas na dzien dobry na okresie probnym np w jednej z uczelni mozna miec okolo 1300-1400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
osobie prowadzacej zamowienia publiczne placi sie niecale 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie emerytka
a np w jakim wieku szukacie sekretarki bo może z dużym doświadczeniem i mlodą ? gdzie ta wiekszosc młodych ma zdobyć doświadczenie jak stawiane są tak duże wymagania jak sie mloda osoba ma utrzymac za 1500 zł tj mieszkanie wyzywienie ubrac sie pożądnie musi a nie na bazarku a fryzjer kosmetyki żeby pasować w firmie a na koniec doszkalać sie np język obcy Szkoda mi was jesteście pokoleniem egoistów każdy widzi tylko siebie "mnie sie udalo a reszta nie warta uwagi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie emerytka, Widzę, że nie przeczytałaś dokładnie togo co napisamałam. Dziewczyna była zaraz po liceum młoda zero doświadczenia i zero jakiejkolwiek wiedzy o pracy dlatego zaproponowaliśmy jej 1500 zł na okres próbny. A gdzie jest napisane że osoba zaraz po liceum to już musi wynajmować mieszkanie ubierać się w centrach handlowych itp. Ja zarabiałam 1000 zł a mieszkanie wynajmowałam razem z innymi ludzmi aby było taniej, zakupy robilam na stadionie lub w tanszych sklepach i zawsze wygladalam schludnie i pasowalam do firmy i jakos przezylam za te 1000 zł. Nikt tej dziewczynie nie kazał biegać na płatne kursy. Sami chceliśmy ją wszystkiego nauczyć i wysłać na szkolenia. Prawie emerytka jest mi bardzo przykro ale wydaje mi sie ze ty jestes jedna z osob ktore wszystko musza miec podane na tacy. Nie jestem egoistką i nigdy nie byłam. Uważam że chcieliśmy jak najlepiej dla tej dziewczyny. Zawsze ciężko pracowałm. Byłam już kelnerką i zmywałam podłogi i tylko dzięki temu nauczyłam się szacunku dla pracy i pracowitości. Sama zapracowałm na to co mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
79- to gratuluje wytrwalosci. kwestia taka ze nie kazdemu chca dac taka szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno Gdyby nawet nie miala doświadczenia ale chociaz znała angielski w stopniu komunikatywnym czy biegle obsługiwała komputer (tak jak napisała w CV ) to na 100% zaproponowalibysmy wyższą stawkę ale nie sądzę aby w tym kraju był jakiś pracodawca który zapłaciłby wiecej na okres probny osobie ktora zupelnie nic nie potrafi ( no chyba ze w agencji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
79- a ja ma kilka lat doswiadczenia ( same renomowane firmy ), duza wiedze i umiejetnosci. i wiesz jakie propozycje ? np 1300 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar 30 Masz rację, niestety nie każdy dostaję szansę :( a szkoda bo wiele jest młodych osob ktore po krotkim wprowadzeniu okazuja sie bardzo dobrymi pracownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar 30 To naprawdę współczuje :( Aż złość bierze że sa tacy ludzie jak ty wykształceni i z doświadczeniem a prace najczesciej dostaje bratanek prezesa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ostatnio zostalem wybrany do waskiego grona osob na druga ture rozmow i wiesz co? nici z drugiej tury nawet nie raczyli sie odezwac ale jutro tam jade osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria 79- zgadzam sie z toba w 100% .Ja od kilku lat mieszkam za granica i widze ze tu ludzie sa inni a raczej ich mentalnosc. Kazdy wie tutaj ze na wszystko trzeba zapracowac i nie ma nic za darmo. Ludzie ktorzy chca cos osiagnac robia setki darmowych stazy zeby czegos sie nauczyc , biora prace nawet zle platna zeby miec dodatkowe doswiadczenie na cv itp. A w polsce tak jest czesto ze sie narzeka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja mialem mase takich stazy ale teraz zeby przezyc i uniknac dlugow nie moge szukac pracy za 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssss
cieszcie sie ja wyslalam ponad 50 cv, bylam na 5 rozmowach kwalifikacyjnych i co gorsze nawet do kslepu z ubraniami mnie nie chca, nawet do ciuchlandu a ja chche miec prace, nawet za 800 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja np wiem ze moje cv jest dobre bo zadzwonily do mnie duze firmy ... wiec jakos to cv odlowily. tylko potem sprawa grzeznie na etapie zadzwonimy. oczywiscie mozna szukac przyczyn w sobie ale do jasnej ch.... czy kazdy w tym kraju musi byc przebojowy i umiec sie sprzedac bo jak nie to pracy nie dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
P-n 30 lat duze doswiadczenie w tym w jednej bardzo szacownej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar 30 To akurat bylo pytanie do "sssssssssssssssss ale ok :) Do Ciebie za to mam pytanie dot branży w jakiej szukasz zatrudnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
79- sorki za niezrozumienie. szukam administracja centralna lub biurowa oraz asystent lub referent ds.zakupow lub zamowien . mam tez duze doswiadczenie w obsludze klienta . chyba ze nie bede szukal po kwalifikacjach tylko gdzie popadnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adsamsolina
" A własny sklep internetowy nie chcesz założyć?" założyć można w kilka chwil... ale czerpanie zysków to już trudna sprawa./...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar 30 Może powinienes szukać czegoś co nie jest ściśle związane z twoim wykształceniem i doświadczeniem. Wiem że łatwo gadać kiedy nie jest się w Twojej sytuacji ale z autopsji wiem ze referenci ds zamowien swietnie sprawdzaja sie w dzialach logistyki i magazynowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
teraz to zaczne szukac w ochronie chyba skoro w biurze mnie nie chca . posiedze 12 godzin na tylku i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Bezrobocie to dramat. codziennie walczysz ze soba zeby nie popasc w depresje . wysylasz cv i chodzisz na spotkania zmuszajac sie do usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o tym wiem. Dobrze pamietam czasy swojego bezrobocia. Wpadlam w jakies kompleksy i uwierzylam ze jestem glupia i tyle. Chyba dzieki temu mam duzo szacunku do osob ktore teraz sama rekrutuję. Mar 30 - SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ ps. Pewnie jutro wpadne na to forum jeszcze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×