Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusina xyz

Test ciazowy - juz po kilku godzinach od zaplodnienia...

Polecane posty

Gość milusina xyz

Mam pytanie: znajoma mowila ze mozna kupic w aptece test ciazowy, ktory pokazuje juz po 3 h od zaplodnienia. Moim zdaniem to niemozliwe, bo przeciez dopiero po 2 tyg hormony wydzielaja ... zapomnialam no wiecie o cos, ze mozna zbadac czy sie jest w ciazy. Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusina xyz
No wlasnie. Sa podzielone zdania. Wlasnie czytalam na innym forum, ze dziewczyny zrobily test po 3-4 dniach i sie sprawdzil. Choc niektore babki uwazaja ze to bzdura ze wychodzi dopiero po dniu po terminie miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im czulszy test, tym bardziej obarczony błędem, najlepiej go robić parę dni po zatrzymaniu miesiączki, taka jest opinia specjalistów, a najwcześniej w dniu zatrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z corka test pozytywny pokazał kreseczki w 8 dni po zapłodnieniu,a jakie to były testy na dzisiejsze czasy to pewnie przestarzałe,bo corka ma 15 lat:) atomiast synek \"wyszedł\" po 10 dniach od zapłodnienia;-) Moze by ich było widac wczesniej,ale ja nie robiłam testu:) Pozdrawiam!//P.S. Jednak po 3h ...to chyba nawet jeszcze nie te czasy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusina xyz
Dzieki wielkie tez tak myslalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×