Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IM SO STUPID STUPID...

CO BYŚCIE ZROBIŁY GDYBY....

Polecane posty

Gość IM SO STUPID STUPID...
no wlaśnie... nie chcialąm robić z siebie jakieś debilki.. przeciez nie bede jej bogiwe czego udowadniać.. nie wierzy to nie jej sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
ja też próbowałam jej jakoś przegadac a ta nic zakochani wielce :( a ja zostałam na lodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
i musze ich ogladac czasami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
tylko na prawde chcialabym zeby dostał za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
aby przeplakal chcoiaz 1/100000000000000000000000000 mych lez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
czasami jeszcze tak zaraz po tym wszystkim to przychodziło mi do glowy zeby np mu poprzebijać wszystkie opony w samochodzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
ja też chciałam jakoś sie zemscic ale odpuścilam po roku jakoś mi przeszło poznałam fajnego faceta i jestem z nim do teraz ale jestem mściwa i jakoś im źle życzę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
a ja nadal sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
hehe no ja tez odpuściłam.... tylko teraz uslyszałam ze są dalej razem... byli na wakacjach... wiec tak sie zaczelam zastanawiac ze moze powinnabylam cos zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
ale45 wszystko samo przyjdzie zobaczysz :) ja nie szukałam ani nic takiego i jest, zapomniałam o tamtym ty też kogoś poznasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.
Mam nadzieje. ze chociaz sex mieliscie udany. Jeśli nie, to współczuje z calego serca takiego dupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
wkurza mnie popriostu ze takie świństwo praktycznie uszło mu na sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
tylko od 2 lat ogladac ich zajebiste zycie to koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
a ja czasami z ciekawości wchodze na jej konto na klasie :) ehhh wstyd sie przyznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co - a moze on po prostu
wybral ja z was dwoch? Skoro są razem? Przedtem sie tylko przymierzal, ktora lepsza? Kobiecie raz powiedzialas i starczy. Pluń , zapomnij, bo kazdy ruch bedzie cie tylko pogrązal a nic nie da. Szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
zadzwoniłabym do niej przedstawiając się jako współlokatorka i zaprosiłabym ją na rzekomą imprezę niespodziankę dla chłopaka... A jak już przyjedzie zażądałabym wyjaśnień od niego....przy niej... A potem niezależnie od tego co by powiedział...to byłby koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
rozumiem Cie ale szkoda Twoich nerwów na to.... Nic nie zrobisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej...........
Przebicie opon to najlepszy pomysł.... tylko upewnij sie, że nie ma w okolicy kamer monitorujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
nie nie sądze zeby to była kwestia jego wyboru... ja poprostu odkryłam prawde... a ona nie ją jeszcze mogł naściemniac i byc z nią dalej jako neiwiniątko ze ,mną juz by tak nie mogł być... jak bym nie odkryła prawdy dalej leciałby na dwa fronty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
do tej pory załuje ze nie poprzebijaląm mu tych opon:P:P ale cuż przyjdzie październik - bedzie znow okazja kto wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskownica
no niezly cyrk tu opisalas.... a co jesli oni w wiekszosci tak wlasnie funkcjonuja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko swieta
SAME DUPKI NA TYM .. JAK TU ZYC??? :-O WSPÓŁCZUJE SERDECZNIE... NIEŹLE PRZERĄBANE MIAŁAŚ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przesrane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,mi się wydaje,że przede wszystkim taki chłopak jest stracony dla Ciebie,mam nadzieje że o tym wiesz i tak już zrobiłaś. Myślę,że powinnaś pojechać do tej dziewczyny. I jej powiedzieć,jaki jest jej kochany chłopak. Powinna zareagować nieprzychylnie i on powienien zostać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2323
czytam i czytam... i jestem w szoku! Moj facet niedlugo wyjezdza do innego miasta, musi i juz. Ja zostaje w naszym miescie rodzinnym... rozlaka niby na rok (oczywiscie bedzie przyjezdzal do mnie na jakies kilka dni w msc) bo potem mam do niego wyjechac itd. ale boje sie takiej sytuacji... faceci to dupki jakich mało... TAK SIĘ BOJĘ ze i on cos takiego mi odwali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że powinnaś powiedzieć mu \'żegnaj\' i z rozmachu przyłożyć mu pięścią w twarz:) a żeby dowalić mocniej- porozmawiać z \'drugą dziewczyną\' i przedstawić jej sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×