Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa praca i problem

Odpowiedzialność materialna w pracy.Warto podpisywać???

Polecane posty

Gość nowa praca i problem

Dostalam nowa prace, ale w umowie jaka mam podpisac jest wzmianka o odpowiedzialności materialnej.Co to tak naprawde oznacza?Będe rpacowac jako handlowiec drzwi, czyli bede zamawiać drzwi u praducentow?? czy w razie pomyłki bede musiała płacić?Czy jesli sobie nie poradze w tej rpacy to bede ponosić odpowiedzialnosc do zakonczenia moich zleceń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja sprawa, ale ja zawsze omijałam z daleka takie firmy, mój znajomy (z tej samej branży co ty) został okradziony z materiałów należących do firmy, musiał wziąść kredyt, aby to spłacić i spłaca już 2 rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialność materialna oznacza że będziesz płacić pieniążki za wszystko co pójdzie nie tak jak trzeba, za ewentualne opóżnienia, kradzierze itp, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie nie da inaczej, osoby ktore np rozwoza towar inaczej same siebie moglyby okrasc :) wiec chyba nie masz za bardzo wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli nie podpiszesz, to w razie jakichs strat dla pracodawcy z Twojej winy, bedziesz odpowiadac, jesli pracodawca bedzie chcial Cie ciagac po sadach. Odpowiedzialnosc materialna pracownikow jest uregulowana w przepisach prawa pracy i nawet jesli tego nie podpiszesz, to i tak bedziesz mogla byc pociagnieta do odpowiedzialnosci, ale wtedy pracodawca bedzie musial wykazywac twoja wine, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×