Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja i jej oddział

Wesele nie-poprawiny tak

Polecane posty

Gość alicja i jej oddział

Nie wiem czy dobry dział,ale to jednak tutaj otrzymuje najwiecej rad więc...zostaliśmy zaproszeni na poprawiny.Na wesele nie i oczywiście nie gniewamy się bo to nawet nie jest nasza rodzina ale moje pytanie dotyczy prezentu.Czy powinnam go kupić a jak tak to co? Jedziemy całą rodziną,i naprawdę nie wiem jak się zachować aby nie obrazić młodych ale żeby tez nie wyjść na idiotkę.Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stawiam na szklo
zawsze i wszedzie ;) To sie zawsze przyda. Nie ma, ze sie nie trafi w gust. Zestaw szkla jakiegos: kieliszki takie siakie i owakie, szklanice do wiskacza czy cus takiego. Kupiam taki zestaw kolezance. W sumie to mnie zaprosila na slub ale nie moglam byc :( Yo jej pozniej kupilam ten zestaw. Do dzis go uzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
ja tez kiedys dostalam takie zaproszenie tylko na poprawiny,ale podziekowalam, w sumie na twoim miejscu kupilabym przent no bo z golymi rekoma nie wypada sie pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka.....
a ja bym szkła niekupiła na kazdym weselu na jakim byłam para młoda dostawała po pare kompletow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
Wiadomo,że z czymś na pewno pójdę,tylko z czym?Pieniadze daje się na wesele wiec podejrzewam że prezent bedzie dobrym rozwiązaniem.Co do szkła to chyba bym nie ryzykowała bo ja np mam wszystko z jednej firmy i staram sie kupowac co jakis czas wszystko do kompletu.Co po za szkłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stawiam na szklo
ok, tylko podrzucilam pomysl... Nie wiedzialam, ze szklo jest firmowe :D z metka ;) To sie zawsze przydaje i nie trzeba trafiac w gust - wg mnie ;) I wlasnie nie wszyscy daja ;) Kolezanka tylko ode mnie dostala. A i tak zawsze tego szkla brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
ja nie mówie o firmie tylko o tym,że takie samo.Kieliszki do wina,wódki czy martini...takie same...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuu
kupiłabym coś jednak:) komplet pościeli jakiś ładny na 2 osoby albo duży komplet porzadnych ręczników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stawiam na szklo
no ja wlasnie kupilam caly sestaw - od kieliszkow do wodki przez te do koniaku, wina i szampana po szklanki do whysky i drinow ;) Takie podpalane, delikatne - ladne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stawiam na szklo
moim zdaniem trudniej trafic w gust z posciela i z recznikami niz ze szklem ;) No ale kupisz co zechcesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz spotykam się zeyb ktoś zapraszał kogostylko na poprawiny:) Ale kupiłabym prezent - komplet ładnej jedwabnej pościeli lub zestaw sztućców zawsze się przyda , bo tego jest zawsze za mało:) a miksery, sokowirówki, tostery i takie tam, jak sie ma to drugie niepotzrebne, więc lepiej postaw na coś czego nigdy za wiele, albo po prostu zapytaj! mnie goście pytali, co by mi sie przydało i nie czułam sie urażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociel
albo szlafroki z ręcznikami .U nas są takie zestawy ślubne w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusova
ja kiedys kupilam znajomym zestaw do fondue. cieszyli sie, bo nikt nie wpadl na taki pomysl, a taki bajer to fajna rzecz. tyle, ze trzeba wiedziec, ze obdarowywani beda wiedzieli co do czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×