Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dolczegabana

od dzis wiem,ze serca mam DWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dzis sie dowiedzialam,ze bede mama............................................................. jestem szczesliwa i przerozona...prosze, niech sie ktos wypowie, jak to bylo u was drogie mamy na samym poczatku, jak znosilyscie ciaze, jezu mam tyle pytan............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mąż jest
? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtakitam
gratulacje; będzie cudownie, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje. Ja sie bardzo ucieszylam jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. pamietam ze az sie poplakalam ze szczescia. Ciaza minela bardzo dobrze, i bardzo szybko ,sama zobaczysz, a dzis moja corcia ma juz 2 latka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) a serca to masz przynajmniej dwa... bo kto wie, może nawet więcej? ja się niedawno dowiedziałam o drugiej ciąży i przyjęłam to trochę inaczej niż za pierwszym razem... wtedy była to wielka radosć, ale i strach przed nieznanym... teraz podchodzę do tego z większym spokojem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję serdecznie i życzę spokojnych 9 miesięcy :D ja jak się dowiedzialam to najpierw nie mogłam uwierzyć, potem była czarna rozpacz połączona z wielką radością, cieszyłam się i płakałam na przemian (dosłownie). potem po mału przywykłam. po pierwszym usg uwierzylam że naprawdę mam dziecko, że ono tam jest i sobie żyje. od tego czasu kocham je z każdym dniem mocniej. teraz nie mogę się doczekać kiedy będę mogła w końcu przytulić mojego synka. na razie pozostają mi zabawy z brzuszkiem :D zobaczysz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka1982
Witam Panieniki :) Ja sie dowiedziałam ze jestem w ciązy w niedziele jak zrobiłam test. Cos podejrzewałam wczesniej ale nie chciałam wierzyc ze mogło sie udac tak szybko. okazało sie ze jestem w ciązy. Dwie grube krechy wyskoczyły zanim zdarzyłam zapuscic ostatnia kropelke. ..... Wybiegłam z toalety ze łzami szczescia w oczach a moj maz był oszolomiony nowa wiadomoscia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×