Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asienka -123

objawy ciazy

Polecane posty

Gość asienka -123

Witam dziewczyny..zastanawiam sie czy jestem w ciazy i chcialabym wiedziec co wy o tym myslicie.staramy sie z mezem o dziecko.sprawa wyglada tak: do okresu zostalo jeszcze 5 dni...od mniej wiecej poltora tyg temp ciala mam powyzej 37 st,ale nie rano po wstaniu.natomiast od piatku pochwie wynosi 37.a do piatku wynosila 36.8 poza tym mam caly czas "mokro".sama nie wiem co myslec..robilam dzis ten test stumieniowy..w czasie 5 minut w sumie nic sie niepojawilo..dopiero po jakichs 15 minutach pojawila sie slaba kreska, ledwo widoczna.sama juz nie wiem co myslec i dlatego was pytam co wy o tym myslicie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
może jest za wcześnie -poczekaj do terminu okresu i jeśli nie przyjdzie zrób znów test. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyty
zmierz temperature zanim wstaniesz z łużka, jeżeli dalej będzie podwyższona to moim zdaniem jesteś w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka -123
dziewczyny wlasnie ta temperatura w pochwie to jest mierzona codziennie rano zanim wstane z lozka i od piatku wynosi 37 lub 37,1.. natomiast temp podstawowa ciala rano wynosi miedzy 36.7-36.9.raz tylko mialam 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka -123
no i w sumie to zapomnialam jeszcze dodac ze bardzo czesto robie siusiu ale nie wiem czy brac to za objaw ciazy czy to przez to ze duzo pije wody...a te piersi to oprocz tego ze sutki stasznie pieka to jeszcze sa wrazliwe na zimno i baaaaaaaaardzo wrazliwe na dotyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to być może się udało :) ale poczekaj do terminu okresu i wtedy zrób test. teraz moze być za wczesnie. życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka -123
Dziekuje mala-agatka...mam nadzieje ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×