Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okinia19

kariera modelki - jak to zrobić?

Polecane posty

Gość okinia19

od kilku lat moim marzeniem jest bycie modelką, ale na razie kiepsko mi idzie. znalazłam ostatnio taką stronkę: http://ladyspace.pl/magda/ . Dziewczynie się poszczęściło:) Ciekawe gdzie ją złapali. Macie jakieś pomysły, gdzie można uderzyć, do kogo zadzwonić, żeby zacząć karierę w modelingu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym początku poszukaj fotografa, który zrobi Ci profesjonalne portfolio, bo to jest podstawa i prędzej czy później będziesz musiała je zrobić. Potem wyślij zgłoszenia do agencji np FOTOARTE czy ATVFilm itp. wypełnij formularz, wyślij swoje zdjęcia (profesjonalne bądź nie) i czekaj na odpowiedź. Potem już tylko rozmowa kwalifikacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokladnie
podstawa to portfolio ... bez niego ani rusz :P a pozniej to wysylaj zdjecia po agencjach :) Poczytaj na forach co dziewczyny pisza o danych agencjach, dowiaduj sie gdzie sa organizowane castnigi na modelki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz 19 lat, to nie wiem czy masz szanse na prawdziwa kariere. dziewczyny ktore robia kariery za granica zaczynaja w wieku 14-16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moją kumpelę zaczepili w tramwaju i została modelką w salonie sukien ślubnych, niestety, musiała zakończyć karierę. Ale trzeba po prostu szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branżelina
a ja myślę, że ta magda sie załapała na ladyspace, bo ma dziewczyna jakąś pasje. myślę, że w modelingu to tez jest ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak na chwilke
KAREIERA..... a moze po prostu PRACA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxxpatuSia16xX
Siemka! chciałabym byc fotomodelką, mam 15 lat niestety drobny trądzi czasem i nie drobny.k.. moje zdjęcia znajdziecie na www.XxxpatuSia16xX.fotka.pl prosze obejrzec zdjęcia a razieczego napisac na gg 10328630 to tyle;P dziękuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxxpatuSia16xX
proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dziewczyna, do strony której podałaś linka jest przeciętna:/ raczej wielkiej kariery w modelingu nie zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman1234
tez sie kiedys w to bawic chcialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim trzeba miec sile przebicia, wiec jesli jestes niesmiala szara myszka to watpie czy cokolwiek Ci sie uda. jesli masz znajomosci tez moze Ci sie udac ;) trzeba szukac na wlasna reke i pchac sie jak nie drzwiami to oknami, a nie wszystkie tak umieja. oczywiscie nie wspominam o wygladzie, cerze, figurze i takich tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×