Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimba 2008

39 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość CzekamyZosia
Powysypiajcie się jeszcze na zapas i zobaczycie jak szybko maleństwa będą z wami :) Zdrowych i pięknych pociech! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuźkaTatuśka
ja niestety przez mój wielki brzuch nie mogę sie wyspać...krece sie. po łóżku latam jak szalona osttanio sypiam nawet z tułowiem na łóżku a z nogami na piłce do cwiczen eh mama to sie ze mnie smieje... no ale co zrobic. jeszcze tak gorąo. a ze jestem alergikiem to nawet wiatraka uruchomic nie moge bo sie zaraz dusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamyZosia
Już coraz bliżej! Wytrzymasz. Napisz jak urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuźkaTatuśka
No dziewczyny dziś 31.07.2013 wiec wychodzi na to , ze moja Zuzia sie przeterminowała...eh. malutka tak dobrze sie czuje u mnie w bzuszku, ze nie chce wyjsc na ten okropny swiat. poza bólem krocza i czestymi skurczami przepowiadajacymi (pojawiły sie dwa dni temu) nic sie nie dzieje. ja juz ledwo zyje. w pachwinach tak mnie boli ze nie moge spac inaczej niz na wznak...a sen w taki sposob obciąża mi kregosłup bo boli bardzo nad ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Śpieszę donieść że dokładnie tydzień po terminie czyli 28 lipca o 1.49 przyszedł na świat mój synek Hubercik, całe 3610g i 55 cm szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuśkaTatuśka
No więc i ja donoszę ,ze tak samo tydzien po terminie moja Córcia Zuzia zaszczyciła nas swoja obecnościa :) urodziła sie 02.07.2013 ważyła 3870g i mierzyła 58 cm czyli jak wymiary wskazuja całkiem okazała z niej babeczka:) pozdrawiam Wasss! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) mi się dzisiaj zaczął 39 tydzień . . . I szczerze to się już doczekać nie mogę rozwiązania . . Ale jak narazie nic się nie dzieje, tylko tyle że czuje się coraz bardziej tym zmęczona . :( pozdrawiam mamuski które też niecierpliwie czekają na swoje malenstwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaaa
Cześć, mi się zaczął dzisiaj 39 tc. Zaczęłam plamić na brązowo. Możliwe, że czop zaczyna odchodzić prawda? pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllkkkkkkkkkkkk
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to o czym ciagle.mysle : kiedy sie.wkoncu zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezi88
Witam, Jestem w 39 tygodniu ciąży, oprócz twardniejącego brzucha, żadnych innych objawów. Według moich obliczeń poród gdzieś 5 grudnia, jednak według mojego lekarza termin porodu to 14 grudnia ...duża rozbieżność, nie wiem czego się trzymać. Dodam że mieszkam we Francji - jakoś inaczej tu liczą....trochę mnie to niepokoi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADWIZIA
Hej dziewczyny ja jestem w 39 od dwóch tygodni boli mnie brzuch mam skurcze, odszedł mi czop nawet organizm się oczyszcza , a dziś totalna cisza zero bólu mega dużo energi od rana pranie , sprzątanie ,krokiety robię i nawet chleb piekę i humor mi dopisuje co w odtatnich dniach był straszny . Czy to normalne ,a czy mi już odbija ?Wy też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrtes
Hej wszystkim :) Myślę, że apropo objawów mam bardzo ciekawą historie :p Wczoraj zaczęłam 39 tc, przy czym ponad 3 tyg temu na wizycie okazało się że mam już 2 cm rozwarcia, szyjka wygładzona i skrócona do 1 cm (2 tyg wcześniej miała ponad 3 cm), dodatkowo mały już się wstawił w kanał rodny. Brzuch opadł troszkę wcześniej. Na dodatek wieczorem tego samego dnia wypadł mi czop więc całą noc czekałam w przerażeniu (bo był to początek 36tc) aż rozpoczną się skurcze. Od 25 tc brałam duphaston, magnez i nospę bo miałam kilkukrotnie sytuacje regularnych skurczy więc moim wielkim celem było dotrwać do 34 tc gdzie względnie rozwinięte są płuca. Dodatkowo jestem bardzo szczupła, macica urodę ma nadmiernie kurczliwą więc ginekolog cała ciąże przepowiadała mi wcześniaka. No i tak witam 39 tydzień a ciekawe ile jeszcze dni przede mną :) Wszystkie leki odstawiłam ponad tydzień temu i mam wrażenie że skurczy mam teraz najmniej w odniesieniu do całej ciąży. Wczoraj na wizycie gin powiedziała że nie ruszyło nic do przodu więc mam czekać. Tak jakbym miała jakiś inny wybór ;D Więc to tyle odnośnie objawów „zwiastujących”. Dużo się naczytałam na forach więc i ja swoją cegiełkę zostawiam! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×