Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimba 2008

39 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość bimba 2008

Czy sa tu dziewczyny, ktore tak jak ja czekaja na porod???:) Macie juz jakies objawy? Ja mam czasami takie bole jak na okres (ale to w nocy), a tak to chyba czuje sie lepiej niz2-3 tyg temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimba 2008
Hej!czy nie ma tu kobiet,ktore niedlugo rodza???Musza byc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimba 2008
Ja mialam przez jeden dzien bardzo silne bole miednicy,chyba wtedy maly wstawial sie do kanalu rodnego..tak sadze... Ktg nic u mnie nie wykazuje,zero skurczow... Podobno pierwsze dziecko zazwyczaj rodzi sie po terminie,nie wiem ile w tym prawdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimba 2008
a ile przed terminem sie urodzilo? Mi jeszcze 10 dni zostalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3+1
Mamani!Gratuluję :) Kurcze, ale się pozmieniało jak mnie nie było;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Maniulke jakies 2 dni przed wyznaczonym terminem. a porod zaczal sie 3 dni przed. a dziś mam wląsnie 3 dni do terminu :P:D:D:D ale nic a nic sie nie zapowiada a z Maniulką się wszystko zapowiadało idealnie. No ale mówią ze każda ciąza jest inna i każdy poród zaczyna sie i przebiega inaczej więc zostalo mi tylko czekac, wierzyć ze maly siee wreszcie weźmie za wychodzenie no i spcerki spacerki spacerki... juz nawet nie po to zeby urodzic ale zeby przestac siedziec w domu i myslec o porodzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimba 2008
A jak zaczely sie Wasze porody? Czy takie nocne bole jak na okres cos znacza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój się zaczal fajnie :D odeszly mi wody. i to nie troszke ale chlapnelo rowno. wielka plama na lozku , wszystko mokre :D:D:D pojechalismy do szpitala. powiedzieli ze rozwarcie na 1 cm... czyli zadne :( skurczy wcale nie mialam... po 10 godz dostalam kroplówke i no poszlo juz z gorki. 4 godz i córcia byla z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimba 2008
Aj chyba przestane sie nakrecac roznymi objawami... I tak u kazdej kobiety inaczej to wyglada.. Jednym odchodza wody,innym czop,inne maja rozwolnienie,inne bole,jedne sprzataja jak szalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _juz mama_
ja urodzilam moja corke 10dni temu, 3 tygodnie przed terminem. takie bole jak na okres o ktorych pisze bimba 2008 to mialam juz od dobrych kilku tygodni.nie mialam zadnych objawowo zwiastujacych porod - zadnego obnizania brzucha, zadnej ochoty na sprzatanie. po prostu wieczorem zaczely sie bole. takie napinanie w dole brzucha, inne i bardziej bolesne niz na okres. mimo zazycia leku rozkurczowego skurcze sie nasilaly i o 4 rano wyladowalam na porodowce. tak, ze ja osobiscie nie wierze w jakies zwiastuny porodu. bo u mnie wszystko zaczelo sie nagle. wody tez mi nie odeszly. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _juz mama_
czop tez mi nie odszedl, rozwolnienia tez nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimba 2008
Czekam wiec sobie spokojnie i tyle:) Nie ma co sie nakrecac, chyba nie przeocze porodu wlasnego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3+1
a u mnie.. Wstałam rano i zero ruchów (zawsze były) zjadłam śniadanie, wykąpałam się ZERO RUCHÓW. Zaczęłam się niepokoić.. Jak debilka stukałam w brzuch, delikatnie, mocniej NIC Panikara pojechałam do szpitala. USG wykazało,że wszystko w normie,dali mi zastrzyk, była 11, miałam urodzić najpóźniej na drugi dzień rano..przed 14 było po wszystkim;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ... mi tez zostało dokladnie 10 dni do wyznaczonego terminu !!! I tez niewiele się dzieje ... skurcze mam głównie w nocy - są tak silne że wybudzają mnie ze snu. Ale przechodza po godzince ... czopu nie było i nadal nie ma, brzuch dość wysoko - nie pozostaje nic innego niż czekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli roznie to bywa w ciaży ja swojego synka urodzilam jakies 3 tyg przed terminem w nocy mialam lekkie skurcze,rano przeszlo,polazilam po sklepach,poogladalam wozki no i wieczorem ok 19 odeszly mi wody pozniej szpital cale to zamieszanie z przyjeciem i o 22 maly juz byl na swiecie:) 3400/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszego synka urodziłam dopiero po wywołaniu po przez kroplówkę w 41 :) Drugiego przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-Style
a ja mialam wczoraj termin i nic... objawy mam od 2 tygodni tzn, bol w dole brzucha, glownie w nocy, w ubiegly poniedzialek 1 cm rozwarcia i lekkie skurcze na ktg. i nic. stosujemy metode 3s; schody, spacer, seks i nic... to ja juz sama nie wiem. (okna umyte) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti88
hej. ja mam na 10 lipca , niecały tydzień:) juz sie nie moge doczekac, 3 dni temu mialam straszne bole w krzyzu, juz myslalam ze bede rodzic ale po godzinie mi przeszlo, a tak to nic:( czasami malutkie skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy na maluszka
a na kiedy masz termin?bo ja mam 14 z usg a z miesiączki 19 wrzesnia. i powiem Ci,ze lekarz stwierdzil,ze urodze na pewno przed 19 bo sie wszystko ladnie opuscilo juz, ciekawe czy sie sprawdzi. od 2 dni mam takie skurcze brzucha, napina sie jak jakas piłka i tak jakis czas i przestaje i za jakis czas znow to samo, do tego mam starszną zgage tez jakies 2 dni, czy to mozliwe ze sie niedlugo wszystko zacznie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvic
Też jestem w 39 tyg. i również czekam strasznie niecierpliwe na rozwiązanie. Bardzo boję się wywoływania porodu oksydocyną. Wszystkie znajome, które miały indukowane porody nie wspominają ich najlepiej. Poza tym pobym w szpitalu przed rozwiązaniem też mnie przeraża. skurcze dość mocne mam od jakiś 3 tyg., niektóre są bardzo bolesne ale potem mijają. Brzuch obniżył mi ok 3 tyg. temu ale czopu jak nie było tak nie ma. Martwię się bo lekarz powiedział, że szyjka jest utrzymana i przez najbliższe dni na nic się nie zanosi. A termin mam na 1 go. Dobrze, że chociaż są inne niecierpliwe mamuśki, można się komuś wyżalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordka28
Ja właśnie rozpoczynam 40 tydz. boję się bo żyję w niepewności czy poród naturalny czy cc. Do tej pory (2 tyg temu wizyta) dzidzia nadal ułożona była pośladkowo a gin każe czekać a nóż sie zdecyduje odwrócić. Zaczął mnie boleć kręgosłup dziwny śluz na bieliźnie. Każdą spokojniejszą chwilę nasłuchuję próbuję odnaleźć może jakiś znak że już. Ale potem myślę jak trzeba robić cc to może lepiej że akcji porodowej jeszcze nie ma bo zanim dotrę do szpitala żeby nie było za późno. Powiedzcie czy każda pierworódka ma takie dziwne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do pań, które lada chwila będą rodzic. Czy pod koniec ciąży czułyście się takie leniwe czy wręcz przeciwnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordka28
Ja jestem wyjątkowo leniwa nie mam ochoty na sprzątanie i takie inne. W czwartek idę do szpitala więc dopiero poleniuchuje nawet nie zdążyłam tych najważniejszych rzeczy ogarnąć. Mam jeden dzień :-) obym tylko z przeforsowania nie zaczęła rodzić:-) termin mam niby na 16.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo86
hej.ja mam termin na 25.11 czyli za pare dni i jak narazie nic sie niezapowiada.spodziewam sie coreczki i dziwne bo slyszalam ze z dziewczynka porod nastepuje przed terminem nawet pare tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja urodziłam dziewczynkę tydzień po terminie. A teraz termin mam na 5 grudzień , narazie żadnych objawów. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja mam dwie córki..pierwszą urodziłam 3 dni po terminie..a drugą aż 9 po.. z tego co wiem to chłopcy pchają się na świat wcześniej niż dziewczynki..:) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi30
hej ja jestem w 39 tyg.termin na 8 grudnia...juz jestem taka zniecierpliwiona! a tu nic..zero objawow..nadal brzuch wysoko,zero skurczy,zero czegokolwiek..cwicze,chodze na spacerki wczoraj sprzatalam i pralam dywan,ale nic..nie chcialbym przenosic bo Maly juz wazyl pare dni temu 3300! mam nadzieje ze cos sie zmieni niebawem..POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY!I WSZYSTKIE GRUDNIOWECZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama-
witam, jestem w 39 tygodniu ciązy do terminu porodu równe 2 tygodnie...nie mam żadnych objawów czasem tylko bóle takie jak przed miesiączką, brzuch nadal wysoko. Czy ktoraś z was miała takie mleczno białe upławy na bieliżnie? bo ja coś takiego mam i własnie sie zastanawiam czy to normalne? proszę o odpowiedz i z góry dziekuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama-
hej domi30;-) tak sie składa że także mam tremin na 8 grudnia;-) chciałabym cię zapytać czy już wiesz w co ubrać swoje maleństwo na wyjście ze szpitala? moje znajome rodziły raczej w okresie letnim także nie wiele mogą mi pomóc. Nie mam sie też kogo poradzić;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×