Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimba 2008

39 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość Tyśka_17
ja robiłam to prywatnie . to po 2 dniach już mogłam odebrać wynik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
ufffffffffffffffffffffffffffff miałam to ;D to własnie to ostatnie co robiłam odpłatne ten wymaz to na to ... to u mnie na szczesccie wszystko ok..;) ile płaciłas za to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
25 zł. a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
35 albo 36..;/ bo w tym dniu tez robiłam jakies hcv i nie wiem ktory ile... wazne ze dzidzius bedzie zdrowy;) miałytyscie usg 4d???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
ja nie miałam.. ale podobno fajnie widać wszystko;) a ty miałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
tak.... ej odezwij sie do mnia na maila...pokaze ci cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też się ostro szykuje na wspólny poród, ale chyba sam do końca nie jest pewny swojej reakcji. Ja bardzo bym chciała by był przy mnie (i wiem że będzie), ale też się trochę o niego obawiam, bo on jest bardzo wrażliwy na mój ból. U niego też oczy pełne przerażenia gdy mnie coś zaboli.Obiecał jednak że da radę bo bardzo chce być przy mnie i naszym maluszku .Jeśli chodzi o strój do szpitala zdecydowanie preferuję koszulę rozpinaną z przodu. Myślę że zapewnia większy komfort i swobodę kiedy człowiek cały obolały po trudach porodu. Dziewczyny ja też miałam problemy z zasypianiem po nocnym siku alb o budziłam się o 4 nad ranem i musiałam wstać i coś robić (np. sprzątać albo gotować)bo nie mogłam w łóżku wyleżeć. Od kilku dni jednak to się zmieniło i potrafię spać nawet do południa i i tak ciągle jestem śpiąca i zmęczona. Zastanawiam się czy to normalne.Termin mam za równe 2 tygodnie licząc od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj wlasnie na ktg i zero skurczy..;/zapis jest ksiazkowy,zbadala mnie i mam 1,5cm rozwarcia,powiedziala ze juz sa przygotowania do porodu i ze jest na dobrej drodze;)glowka jest baaaaaaaaardzo nisko....jak dzisiaj siadlam na ten fotel to az mi sie slabo zrobilo jak przez chwile pomyslalam ze to juz tuz tuz...Panicznie sie boje...:(Boje sie ze nie dam rady urodzic sama..Boje sie tego bolu a termin za 5 dni..;/ Goja moj maz tez chce byc ze mna ale juz widze jego strach w oczach jak mowie ze cos mnie boli czy kluje..ale najwyzej w odpowiedniej chwili wyjdzie... Ja to mam problemy ze snem ale to chyba przez stres..i tez zalezy od pogody tak zauwazylam..bo dzisiaj czuje sie taka zmeczona,ospala..a od rana pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
no to fantastycznieee ;) tylko czekac na skurcze teraz;) pomysl sobie ze za nie długo przytulisz swoje dzieciatko i zapomnisz o bólu ....;) ja dzis tez sie od rana kiepsko czuje... a ta bezsennosc to nasprawde z nerwow tez tak mam ...;) noc mogła by nie istniec dla mnie .... tylko przekłada sie to niestety na ciągłe zmęczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode mam nastepne ktg jezeli jeszcze nie urodze...a jak bedzie po terminie to polozy mnie do szpitala co nie bardzo mnie cieszy..lezalam na patologi ciazy w 24 tyg bo mialam skoki cisnienia i te kobiety ktore byly po terminie tak czekaly to chyba najgorsze co moze byc..lezec w szpitalu i zastanawiac sie kiedy sie zacznie i czy beda wywolywac..Ale mam nadzieje ze Niunio zrobi mi niespodzianke i urodzi sie w terminie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
no ciśnie mnie na dół...;( niewiem czy to juz czy nie juz bo to moje pierwsze dzieciątko.... jak bedziesz blizała sie do terminu a nie chcesz miec wywoływanej ciazy.. to jest kilka sposobów zeby sobie w tym pomóc.. czytałam na necie ze soczki malinowe 4 razy dziennie lub cieplejsza kąpiel a po około 10 przysiadów...;) to chyba lepsze niz te kroplówki albo masaże położnej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj polozna powiedziala zebym poszczypywala sie za brodawki(albo maz) ale ja dziekuje za takie cos;)tym bardziej ze sutki czesto mnie pobolewaja i wycieka mi siara..wspomniala tez cos o wspolzyciu ale ja tez za to podziekuje..nie mam ochoty na seks juz okolo 2 miesiecy.Tez wlasnie slyszalam o malinach tzn zeby liscie parzyc:) Chcialabym miec juz to za soba i miec malucha przy sobie...ale tak sie strasznie tego boje ze z checia odwlekalabym jak najdluzej...:( Patka mnie wczoraj tez strasznie cisnelo na dol..a juz dzisiaj jest okej,dzisiaj doktorka powiedziala mi ze to przez glowke Niunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyska przepraszam ze nie odp na wczesniejsze pyt,pytalas dlaczego bede rodzila w Siedlcach,a wiec wyszlo to tak bo mieszkalam przez jakis okres w Siedlcach i wlasnie tu mam swoja pania doktor..a nie chcialam juz zmieniac z tego wzgledu ze tak jak wczesniej mowilam bardzo dobrze prowadzi moja ciaze.. Dziewczyny a jak bedzie u Was z becikowym?bo teraz te przepisy sie pozmienialy;/ I ja sie nie zalapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
ale z tego co słyszałam to normalnie dostaniemy bo to obowiazuje od tego roku a my w ciaze zaszłysmy w zeszłym.... i podobno normalnie powinnysmy dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie:( gadalam z polozna i to nie ma roznicy ze zaszlo sie w ciaze w 2011;/ ja bylam u mojej gin pio 10 tyg bo byla na urlopie a koniecznie chcialam do niej nie wiedzialam o tych przepisach wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
a nie moze ci wystawic ze bylas wczesniej?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chyba nie bardzo,bo w karcie ciazy jest zapisane..ale tam.. Najwazniejsze jest to zeby Niunio sie zdrowy urodzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
ale to nie od karty ciazy zalezy.. tylko głupie zaswiadczenie.... masakra ze wszystkim robia takie problemy.... a niuniek twoj napewno bedzie zdrowy;) trzeba myslec pozytywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede musiala zagadac z lekarzem bo tak naprawde wiedzialam o ciazy od 6 tyg tylko bylam prywatnie u innego lekarza ;/ Dzisiejsza noc byla dla mnie taka meczaca ,spalam moze 2 godz Niunio strasznie pchal glowka na pecherz i te ruchy byly takie mocne..caly brzuch mnie bolal,do tego o 4 wstalam jesc NIGDY wczesniej mi sie to nie zdarzalo..a taka bylam glodna.Wogole jestem cala obolala i czuje sie tak jakby ktos mnie pobil:) A jak Wy dziewczyny sie dzisiaj czujecie?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede musiala zagadac z lekarzem bo tak naprawde wiedzialam o ciazy od 6 tyg tylko bylam prywatnie u innego lekarza ;/ Dzisiejsza noc byla dla mnie taka meczaca ,spalam moze 2 godz Niunio strasznie pchal glowka na pecherz i te ruchy byly takie mocne..caly brzuch mnie bolal,do tego o 4 wstalam jesc NIGDY wczesniej mi sie to nie zdarzalo..a taka bylam glodna.Wogole jestem cala obolala i czuje sie tak jakby ktos mnie pobil:) A jak Wy dziewczyny sie dzisiaj czujecie?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
spokojnie;) ja juz sie nauczylam ze w nocy wstaje i ide jesc;);) ja wczoraj mialam dziwne skurcze ale przeszły.... dzisiaj biegałam po miescie 3 godziny i jak przyszłam to az zasnełam ze zmeczenia... pewnie w nocy to juz wogole nie pospie... a jutro szkoła..;/ a jak bylas prywatnie to moze idz do tamtego lekarza niech on poprostu ci wystawi zaswiadczenie.... kurde te przepisy sa jakies poryte.... wiesz zawsze to ten 1000 zł.... chociaz czesc wyprawki sie zwroci;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej 3 godz?:) ja to bym nawet pol godz nie wytrzymala chodzac non stop:))) Chyba powoli zaczal odchodzic mi czop sluzowy..;/ wiec teraz to juz mam takiego stresa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
o mamooooooooooooo !!!!!!!!!;) boje sie razem z toba;);) ej mi sie co godzine wydaje ze odchodza mi wody haha;) a jak to poznałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh :) takie cos jak galareta;) taka gestszy sluz..i troszeczke przyciemniony..ale odchodzi tak po kawalku..polozne mi mowily ze to moze i tak byc... Moja spakowana torba juz pod drzwiami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_patka@o2.pl
skurcze masz? ;) powodzeniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa11111111111;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mam skurczy...;/kluje mnie tylko jak chodze w dole brzucha i tyle.. a teraz czuje ze maly dostal czkawki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjaaaaaaaaaaa
Jak mi tak czop odchodzil do nastepnego dnia rano ( po 6 ) urdzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×