Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimba 2008

39 tydzień ciąży

Polecane posty

a jeszcze co do tych paskudnych rozstepow to slyszalam ze czesto wychodza kobietom po ciazy..ale naszczescie teraz jest duzo roznych kremow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyna23
w sumie to ciągle się martwiłam, że brzucha nie ma a jak się pojawił to konkretny:P ważyłam 60 kg przy 167cm a teraz waże 85! ale jakoś nie jestem chodzącym grubaskiem, 120 cm w pasie musi troche ważyć:P a wyszły wam pępuszki? bo mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyna23
ja też o tym słyszałam, zresztą kilka koleżanek rodziło w ostatnich miesiącach i właśnie dwie zrobiły się "pasiaste" dopiero po porodzie.. ale to podobno z czasem jaśnieje i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
ja mam 101 cm ;) dzis sie pytalam gin bo mnie tez wlasnie czasem boli brzuch jak na miesiaczke i mowil ze to juz tuz tuz ..:) ja czuje ze urodze gdzies na dniach.. no mi wyszedl juz dawno.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja podobnie przytylam,ale to wlasnie roznie jest inne przytyja tylko 12 a nastepna nawet 30,moja znajoma opowiadala mi wlasnie ze jej kolezanka przytyla ponad 30 kg, Ale najwazniejsze jest to zeby Maluchy byly zdrowe a potem mozna brac sie za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyna23
o kurcze to muszę sie pilnować bo te bóle mam dośc często.. wstyd się przyznać ale moja torba do szpitala jeszcze nie spakowana.. :] a wy już spakowane? macie dwie oddzielne, jedna dla siebie jedna dla maluszka? czy wszystko do jednej? jak myślicie co jest wygodniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moze troszeczke wyszedl ale nie tak mocno..nie mam takiej "gulki":) ale za to mam ciemna linie przez caly brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
ja tez mam ciemna brazowa linie od gory do dolu..:) a co do torby to dopiero wczoraj spakowalam..:) wszystko w jedna wcisnelam. moj M bedzie najwyzej dowozil co trzeba bedzie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja torba juz dawno spakowana i pod drzwiami juz stoi:D mam wszystko w jednej..Tylko wlasnie nie wiem jak jest u Was w miastach tam gdzie rodzicie,bo ja rodze w Siedlcach i wiem ze tutaj jedynie co dla Maluszka trzeba zabrac ze soba to chusteczki nawilzone i tyle.ubranek mowia zeby nie przynosic z tego wzgledu ze potem gina.Ja i tak dodatkowo spakowalam papmersy dla noworodka,czapeczke,lapki-nie drapki,i pare ciuszkow ale naprawde nie duzo. Ja dalej nie mam skurczy...tylko czasem klucie w dole brzucha jak wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myslicie o cc?bo ja sie tak strasznie boje porodu jestem z charakteru ogolnie taka panikara i bardzi sie boje rodzic silami natury...Maz mowi ze jezeli bede sie meczyla to on pogada z lekarzem wiecie o co chodzi.. WIem ze tyle kobiet przez to przeszlo..ale ja sie strasznie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyna23
w takim razie i ja się biorę za pakowanie! i chyba spakuję wszystko do jednej właśnie bo jak mąż będzie akurat w pracy jak się zacznie to nie będę z dwoma tobołkami lecieć:P Ja rodzę w Krakowie i też właśnie dla dzidziusia trzeba tylko na wyjście ciuszki a tak to jakieś tam do pielęgnacji kosmetyki. A w ogóle to macie córcie czy synów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Ja mam mały brzuszek rozstępów nie mam, każdy się dziwi że to już poród niedługo hehe. A przytyłam 14 kg ;/ . Przed ciąża ważyłam 52 a teraz aż 66 w sumie to nie widać po mnie żebym aż tyle przytyła minimalnie troszkę w udach i pośladkach. Z jednej strony boję się tego porodu ale z drugiej już bym chciała mieć to za sobą bo w końcu ile można w ciąży chodzić... dziś od rana skurcze mnie łapią w miare regularnie ale nie nasilają sie więc nie ma co narazie zgłaszac sie do szpitala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
I ja też jestem taka panikara:D i również strasznie się tego boje , zastanawiam sie czesto czy dam rade ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyna23
mój mały leżał dość długo poprzecznie i myślałam, że będę miała planowane cc dzięki temu, i szczerze troche na to liczyłam. Mój mąż nie wyobraża sobie jak ja to zniose bo jestem wręcz uczulona na ból i też panicznie się boję.. no ale w koncu jesteśmy do tego stworzone i damy radę! :) lepiej naturalnie rodzić.. mniej komplikacji i jak sama nazwa mówi naturalnie.. ale w podświadomości też chciałabym to przespać podczas CC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
syn Oskar.;) a co do cc to tez\ bym chyba wolala ale po tym sie chyba dluzej dochodzi do siebie.. bo boli dluzej.. ja jestem szczupla wiiec moge miec cesarke tak jak mi dzis gin powiedzial. wiec zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Położne wczoraj stwierdziły że poród już tuż tuż, że jakieś dwa dni albo i wcześniej, ja szczerze mówiąc jakoś tego nie odczuwam bo te skurcze u mnie to już trochę trwają... Ja prawdopodobnie dostane zastrzyk na przyspieszenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyna23
mój syn Aleksander :) od początku ciąży i sie to imię przyjęło i tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Kasieńko jak już szyjka skrócona i rozwarcie jest to skurcze moga Cie w każdej chwili złapać :D chociaż będziesz wiedziała że to już a nie to co ja ... ciagle skurcze i nie wiem sama juz czy to tylko przepowiadajace czy to już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede miala synka Mikołaja;) To widze dziewczyny ze tak naprawde kazda z nas czuje jakis tam strach no ale to chyba zrozumiale,nie rodzi sie codziennie;) Natalka mamy ten sam termin a ja wogole nie mam skurczy...nie chce isc do szpitala i czekac az beda wywolywac..jej te czekanie tam jest najgorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Kasieńko a u Ciebie w brzusiu chłopczyk czy dziewczynka ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
U mnie ma być córeczka, i mam nadzieje że się to nie zmieni hehe bo znam kilka takich przypadków w mojej okolicy że do chwili porodu miała byc dziewczynka a urodzil sie chlopiec i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie boje ze zaczne tak panikowac..tzn wiem ze tak bedzie...;) ale juz bym chciala miec Skarba przy sobie.A jak u Was z pokarmem..?bo mi piersi duzo nie "podrosly";/i troche sie obawiam czy bede miala pokarm,a bardzo bym chciala karmic piersia..NIby czesto leci mi siara..ale juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Oj tak w sumie lekarz wczoraj stwierdził żebym już się do porodu kładła no ale po co skoro jeszcze nie czuje żeby to był poród ;) i wróciłam do domku mam sie zglosic jak juz beda mocne bole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Miejmy nadzieje że urodzimy w terminie :) . Bo na samą myśl że jeszcze miałabyn czekać 2 tyg. po to aż mi sie płakac chce, a poród wywoływany mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
mi tez piersi prawie wcale nie urosly..a siara mi leci juz kilka miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez slyszalam duzo takich przypadkow ze mial byc chlopczyk a byla niunia i odwrotnie..No u mnie ma byc na 100% Niunio na usg widzialam "dzwonki":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
Mi w sumie tez dużo nie ale siara to mi leci od poczatku 5 miesiąca ;/ i strasznie duzo najczesciej w nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
mi tak samo.. u mnie od samego poczatku tez chlopak.:) od samego poczatku bylo widac "dzwonki":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka0008
a czy wasze maluszki tez sie teraz mniej ruszaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 26 tyg pojawila sie siara potem nic a teraz znowu od 4 tyg. No u mnie Maly juz tak nie skacze jak wczesniej..dzisiaj w nocy spalam jak nigdy..byl taki spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×